Marriage Guide online

Svatební místo roku 2019 aneb nejlepší místa na svatbu

Text: Petr Kollman

Přinášíme výsledky veřejného hlasování již osmého ročníku soutěže o nejlepší Svatební místo roku. Která svatební místa se letos umístila na prvních pozicích a jakou inspiraci přináší?

Svatební místo roku je zajímavá anketa, která přináší tipy hlasujících čtenářů a fanoušků, i nové podněty na nejkrásnější svatební místa v České republice.

Každoročně se vyhlašuje celkem 10 výherců (1.,2. a 3. místo ve veřejném hlasování, 1.,2. a 3. místo vybírá odborná porota a ta hlasuje také pro speciální kategorie, kterými jsou: hrad/zámek, luxusní místo, pohodové místo a nováček roku).

1. místo - Svatební místo roku 2019 - veřejné hlasování

Svatební místo roku 2019 aneb nejlepší místa na svatbu

Zámecká restaurace Štáblovice byla vyhlášena jako absolutní jednička ve veřejném hlasovaní, jako svatební místo roku.

Jedná se o pohádkovou restauraci, která láká svou zahradou s podmanivým výhledem na přilehlý zámek. Svatební obřad může probíhat buď v zahradě restaurace nebo nově i ve francouzské zahradě, či na jiném místě zámeckého parku. Za nepříznivého počasí obřad probíhá v noblesním erbovním sále v přízemí zámku. Svatební hostina i zábava pak později probíhá ve stylové restauraci a zahradě, která je pro svatební hosty uzavřena a vše se odehrává v naprostém soukromí. Novomanželé většinou vyzdvihují nádherné prostředí, perfektní servis a dokonalé jídlo.

Kapacita obřadu: 200 osob

Kapacita hostiny: 100 osob

Kapacita ubytování: 0 osob

2. místo - Svatební místo roku 2018 - veřejné hlasování

Svatební místo roku 2019 aneb nejlepší místa na svatbu

Rezidence Liběchov

Krásné místo, skvělé jídlo, ochotný a velmi vstřícný personál, vše na jednom místě, který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků v malebné oblasti Kokořínsko nedaleko hradu Kokořín. Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat, potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu, od zlatníka ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci a... A seznam úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší. Zkušený tým Rezidence Liběchov rád převezme Vaše starosti.

Kapacita obřadu: 100

Kapacita hostiny: 100

Kapacita ubytování: 35

3. místo - Svatební místo roku 2018 - veřejné hlasování

Svatební místo roku 2019 aneb nejlepší místa na svatbu

Náš mlýn je jedinečný svým vzhledem a lokalitou. Zodpovídáme za to, že každá svatba konaná u nás bude pohádková od začátku až do konce, proto v pronájmu našeho mlýna na svatbu je obsažena většina potřebných věcí, které víme, že byste museli zajišťovat jinde. Našim hostům a svatebčanům přinášíme vysokou exkluzivitu, nádherné prostředí i samotné zázemí, které neustále zdokonalujeme. Kompletní svatební plán a ceník, jehož základy jsou pevně dány, stejně jako jsou pevné kamenné základy našeho mlýna, si detailně prostudujeme společně u mlýnské pece. Na Vás bude, aby byla pohádková i následující cesta životem.

Kapacita obřadu 100 osob

Kapacita hostiny 100 osob

Kapacita ubytování 50 osob

Nejlepší svatební místa oceněná odbornou porotou

Výsledky odborné poroty budou zveřejněny po oficiálním vyhlášení 16.11.2019 na Svatebním Expu.

 
 

Přečtěte si více