Marriage Guide online

Svatební vlak

Příští stanice Manželství. Když vstupujete do svazku manželského, proč nezačít pozitivně a vesele ve vlaku? Američtí vědci zjistili, že svatby, v jejichž programu figuruje vlak, zvyšují šanci, že manželství vydrží, o 53 %.

Pronajměte si vlak na pár hodin nebo na celý víkend, pro 10 nebo klidně 200 lidí a vyrazte s ním na svoji oblíbenou trať. Jsme držitelem licence železničního dopravce a máme oprávnění provozovat vlaky po celém Česku, Slovensku a Maďarsku.

Vlak přistavíme do nejbližší železniční stanice k místu obřadu (případně se obřad může konat přímo ve vlaku). Svatebčané mohou nastupovat i vystupovat ve stanicích po cestě. Vlak může celou dobu jet, případně zastavovat na odstavných kolejích ve vybraných stanicích.

Kromě samotného vlaku vám na přání zařídíme i catering, kapelu, DJe a výzdobu vlaku. Pokud vám svatbu organizuje agentura nebo svatební koordinátorka, vyřešíme vše s ní. Stačí nám napsat.

www.vlakfest.cz/svatebni-vlak

 
 
  • Svezení na drezíně
  • Projížďka úzkokolejkou
  • Pronájem vlaku na libovolný počet dní (k dispozici barový vůz, restaurační vůz, párty/taneční vůz, sedačkové vozy, lehátkové vozy).

Brno

Jezuitská 6/1

60200

Albert Fikáček

608828666

info@vlakfest.cz

 
 

Kontakt

Brno
Jezuitská 6/1
60200
608828666
 
 
 
zavřít

Zanechte nám kontakt

Obratem Vás budeme ohledně založení firemního zápisu kontaktovat – běžně do 24 hodin. Jak Vás máme kontaktovat?