Marriage Guide online

Hotel Zámek Štiřín

Svatba je jednou z nejvýznamnějších událostí v životě a my Vám ji pomůžeme naplánovat a zrealizovat. Postaráme se o organizaci Vašeho svatebního obřadu, zajistíme místo pro svatební hostinu i ubytování nejen pro novomanžele, ale i pro svatební hosty, tedy vše na jednom místě!

Naše prostory umožňují obřad v překrásné Francouzské zahradě s unikátním entrée po zámeckých schodech, v zámeckém parku na Relax louce, v altánku u rybníka, zámecké kapli, saloncích nebo Sloupovém sále.

Hostinu až pro 120 osob můžeme zajistit v restauraci Atis postavené v jedinečném stylu organické architektury, Salmově sále, rustikálním Selském sále nebo v zámeckém Sukově či Ringhofferově salonku. S ohledem na rozmanitost stylů si u nás vybere i ten nejnáročnější klient. Svatební gastronomie je založena na regionálních surovinách, nebojí se experimentovat s vlivy světových kuchyní a prezentace jednotlivých menu je vždy dotažena k dokonalosti.

Vytvořili jsme pro Vás svatební balíčky již od 8.000Kč a doporučíme Vám ověřené dodavatele ostatních služeb.

Svatbu pro Vás uspořádáme v kterémkoliv období roku. Zimní jiskřivou svatbu se svařeným vínem, jarní pohádku se stovkami rozkvetlých keřů rododendronů, letní klasiku nebo podzimní snění v záplavě barev.

Začněte svůj společný život na Zámku Štiřín!

www.stirin.cz

 
 
  • Civilní i církevní svatební obřady
  • Gastronomické služby
  • Svatební dorty
  • Svatební zábava
  • Dopravu historickým vozem, kočárem či limuzínou

Kamenice

Ringhofferova 71

251 68

+420 255 736 111

+420 255 736 261

hotel.zamek@stirin.cz

 
 

Kontakt

Kamenice
Ringhofferova 71
251 68
+420 255 736 111
 
 
 
zavřít

Zanechte nám kontakt

Obratem Vás budeme ohledně založení firemního zápisu kontaktovat – běžně do 24 hodin. Jak Vás máme kontaktovat?