Marriage Guide online

Stírací kartičky či dárkové puzzle: Oznamte originálně dané osobě, že ji chcete za svědka

Text: Alena Klimková

Požádal vás váš partner o ruku a vy jste mu řekla ANO? Jestli jste se společně rozhodli, že se do roka vezmete, kromě vyhlídek na šťastný společný život vás čeká náročný kolotoč plný předsvatebních příprav. Jednou z náležitostí, kterou musíte splnit, je vybrat si správné osoby, které vám váš sňatek rády odsvědčí. Jenže jakým způsobem jim toto rozhodnutí oznámit? Vsaďte na originalitu!

Sestra, bratr, kamarádka nebo teta. Možná, že i vy máte už několik let dopředu vybranou osobu, která bude na vaší svatbě vaší pravou rukou. Nebo se teprve rozmýšlíte a tu správnou osobu vyberete až v průběhu předsvatebních příprav. V každém případě je role svědka na svatbě velkou poctou, ale zároveň i velkým závazkem. Proto k žádosti o svědčení nepřistupujte jako k běžné věci, ale zkuste ji pojmout slavnostnějším způsobem. Přinášíme vám několik nápadů na to, jak originálně požádat daného člověka, aby vám šel za svědka. Věříme, že sklidí úspěch přesně tam, kde mají.

Stírací kartička ve formě losu

Stírací kartičky či dárkové puzzle: Oznamte originálně dané osobě, že ji chcete za svědka
Foto: Pinterest.com

Pokud chcete požádat například svou nejlepší kamarádku o svědčení, určitě už předem víte, že vám řekne ano. Jestli si chcete tuto výjimečnou chvíli opravdu náležitě vychutnat, předejte jí speciální stírací kartičku, která vše řekne za vás. Tato kartička opatřená například stíracím srdíčkem skrývajícím text žádosti „Budeš má svědkyně?“ se následně postará o pořádné překvapení.

Stírací kartičky pro svědky či svědkyně si můžete nechat vyrobit na zakázku. Sama si tak určíte nejen text, ale i samotný vzhled. Pro svědkyni vypadá nádherně design růží, pro svědka pak moderní design knírů či cylindrů.

Puzzle s žádostí: Překvapení, které potěší

Stírací kartičky či dárkové puzzle: Oznamte originálně dané osobě, že ji chcete za svědka
Foto: Pinterest.com

Požádat blízkého člověka, zda vám půjde na svatbě za svědka, můžete také pomocí originálního puzzle, které stylově schováte do designové krabičky s věnováním. Obdarovaná osoba se až po poskládání puzzle dozví, o jakou laskavost ji žádáte. Také toto puzzle si originálně pohrává s momentem překvapení. I v jeho případě si můžete na zakázku vybrat jeho text i celkový design.

Text, který patří do žádosti pro svědka či svědkyni

  • Bez tebe to nepůjde, JMÉNO.
  • JMÉNO, půjdeš mi za svědkyni / svědka?
  • JMÉNO, budeš mou svědkyní / mým svědkem?
  • JMÉNO, bez tebe nemůžu říct ANO. Staneš se mou svědkyní / mým svědkem?
  • JMÉNO, šla bys mi za svědkyni / šel bys mi za svědka?

Tipy na další originální žádosti pro svědkyně

Stírací kartičky či dárkové puzzle: Oznamte originálně dané osobě, že ji chcete za svědka
Foto: Pinterest.com

Pro svědkyni, kterou jste si vybrala, zkuste připravit také jiné překvapení. Na místo stírací kartičky nebo puzzle ji potěšíte také originálním hrnečkem potištěným žádostí o svědčení. Vaši kamarádku, sestru nebo tetu chytne za srdce také originální krabička, v níž bude ukrytý například stylový náramek s připojeným vzkazem "Budeš má svědkyně?". Dobrou volbou je rovněž potištěná kartička s náušnicemi nebo malé kosmetické zrcátko potištěné žádostí o svědčení a ukryté v dárkové krabičce s věnováním.

I muže potěší originální žádost o svědčení

Stírací kartičky či dárkové puzzle: Oznamte originálně dané osobě, že ji chcete za svědka
Foto: Pinterest.com

Bude vám naopak na svatbě svědčit muž? I jemu kromě puzzle nebo stíracího losu zpříjemníte den žádostí o svědčení s připojeným originálním dárkem. V dárkové krabičce s věnováním mu například předejte otvírák, klíčenku, zapalovač nebo placatku. Tyto dárkové věci mohou být přímo potištěny žádostí o svědčení. Anebo k nim pouze připojte papírovou kartičku se žádostí.

Svědek je jednou z nejdůležitějších osob na svatbě, proto byste si na jeho výběru měli dát s partnerem obzvlášť záležet. Dejte tomuto člověku najevo, že je pro vás opravdovou ctí, že bude na vaší svatbě vaší pravou rukou. A právě k tomu vám pomůže originální žádost, prostřednictvím které jej o tuto laskavost poprosíte. Přesně jakým způsobem svého bližního o to, zda vám půjde za svědka, požádáte, však záleží jen a jen na vás.

 
 

Přečtěte si více