Marriage Guide online

Hotel Barceló Brno Palace

Hledáte něco výjimečného pro svůj jedinečný den? Zvolte samé jádro moravské metropole!

Pětihvězdičkový hotel Barceló Brno Palace, který je součástí mezinárodního hotelového řetězce Barceló Hotel Group, je pro svatby ideálním místem. Vyvolá ve Vás pocit naprostého luxusu a jedinečnosti.

Je koncipován v pohádkovém stylu neorenesančního královského paláce a jeho hlavní chloubou je dechberoucí atrium s prosklenou střechou, kde se může Váš svatební obřad odehrát. Je možné uspořádat civilní, církevní, symbolický obřad nebo registrované partnerství.

Pohádkovým místem pro svatební hostinu je zrcadlová restaurace Palazzo, jejíž šéfkuchař Milan Urbánek patřil mezi nejlepší kuchaře anglické královny. Restaurace představuje skutečný požitek pro chuťové buňky a byla dokonce zařazena mezi TOP brněnské restaurace.

O ubytování novomanželů i svatebních hostů je také postaráno na královské úrovni. Velké pokoje, svatební dekorace, hydromasážní vany, sklenka sektu, thajské masáže, sauna a wellness představují kombinaci, které se nedá odolat.

Personál hotelu je velmi milý a nápomocný. Zkušená svatební koordinátorka naplánuje Váš svatební den do posledního detailu dle Vašich představ a doporučí ověřené dodavatele. Chcete-li si prostory prohlédnout, neváhejte se při procházce brněnským centrem v hotelu zastavit.

www.barcelobrnopalace.com

 
 
 • Hotel nabízí celkem 119 luxusních pokojů ve čtyřech kategoriích:
 • 56 pokojů Deluxe s nadstandardním vybavením bylo navrženo tak, aby oslnilo svou nadčasovou elegancí.
 • 51 pokojů Deluxe Executive nabídne navíc hydromasážní vanu a maximální komfort.
 • 6 pokojů Junior Suite, ve kterých se snoubí moderní prvky s původní dekorací pro ty, kteří ocení nadstandardní luxus a prostor.
 • 6 pokojů Suite, které ohromí svojí rozlohou a zároveň poskytnou pohodlné a útulné prostředí. Tato exkluzivní apartmá jsou ideální jak pro novomanžele tak pro rodiny s dětmi.
 • Reprezentativní sály:
 • Atrium s celkovou kapacitou až 120 osob nevšední prostor, který poskytuje vynikající místo pro malé i velké VIP akce, obzvláště s využitím přilehlé restaurace Staré Brno.
 • Městský dvůr s celkovou kapacitou až 140 osob je dynamickým a moderním prostorem pro obchodní i společenské události. Akce pořádané v tomto prostoru jsou jedinečné svou historickou atmosférou a sofistikovanou technologií.
 • Restaurace Palazzo s celkovou kapacitou 35 osob a výtečnou středomořskou či místní kuchyní nabízí výjimečný gurmánský zážitek. Stylový a moderní design v kombinaci s přátelskou atmosférou vytváří ideální místo pro a soukromé oslavy.
 • Hotel je vybaven relaxační zónou v moderním designu zahrnující saunu, posilovnu a masážní služby.
 • Samozřejmostí je možnost cateringového zajištění, živé hudby, DJ, svatebních dekorací, a mnoho dalších potřebných k uspořádání svatebního obřadu či hostiny.

Brno

Šilingrovo náměstí 2

602 00

Vendula Jurušová

+ 420 532 156 703

+420 532 156 711

brnopalace.events@barcelo.com

 
 
Ověřená firma

Kontakt

Brno
Šilingrovo náměstí 2
602 00
+ 420 532 156 703
 
 
 
zavřít

Zanechte nám kontakt

Obratem Vás budeme ohledně založení firemního zápisu kontaktovat – běžně do 24 hodin. Jak Vás máme kontaktovat?