Marriage Guide online

Jak vybrat správného dodavatele na vaši svatbu?

Text: Petr Kollman

Touto otázkou se zabývala naše redakce svatebního magazínu Marriage guide, který již od samého začátku prezentuje speciální katalog svatebních firem. Abychom dokázali určit jejich kvalitu, tak jsme vymysleli hodnocení, které bude budoucím nevěstám a ženichům nápomocno s výběrem kvalitních svatebních dodavatelů.

Ověřování a doporučování svatebních firem je na světě a Marriage guide tak jako první oceňuje svatební firmy a dodavatele speciálním certifikátem kvality. Jaké jsou podmínky a jak lze získat takovou certifikaci? Pro lepší orientaci jsme hodnocení rozdělili do dvou skupin.

Ověřený svatební dodavatel

Ověřený svatební dodavatel je takový, který se věnuje svatbám minimálně 1 rok a má jich za sebou více než 10. Je dohledatelný na své uvedené adrese, má webové stránky a doloží alespoň dvě kladné recenze ze svatby.

Jak vybrat správného dodavatele na vaši svatbu?

Takový svatební dodavatel pak může požádat o zapsání své firmy do našeho katalogu ověřených dodavatelů a po splnění všech podmínek mu bude vystaven certifikát a speciální pečeť ověřeného dodavatele. Certifikát i pečeť si může umístit na své webové stránky a bude mu zaslána i poštou spolu s nálepkou na svou výlohu.

Doporučený svatební dodavatel

Doporučený svatební dodavatel je takový, který je již dlohodobě etablovaný ve svatebním trhu a odvádí svou práci na jedničku. Pravidelně představuje své novinky na svatebních veletrzích, přispívá svými články a radami do svatebních portálů a magazínů. Je to profesionál ve svém oboru a dokáže nejen dobře poradit, ale i nabídnout perfektní služby.

Jak vybrat správného dodavatele na vaši svatbu?

Takový svatební dodavatel pak může požádat o zapsání své firmy do našeho katalogu doporučených dodavatelů a po výběru naší redakce a splnění všech podmínek mu bude vystaven certifikát a speciální pečeť doporučeného svatebního dodavatele od Marriage Guide. Certifikát i pečeť si může umístit na své webové stránky a bude mu zaslána i poštou spolu s nálepkou na svou výlohu.

Vybírejte si jen kvalitní dodavatele!

Tyto dodavatele si pak můžete v klidu poptat na svou svatbu a máte jistotu, že vše bude exkluzivní!

Váš Marriage guide :)

 
 

Přečtěte si více