Marriage Guide online

Co na sebe na svatbu? Nejzajímavější svatební oblečení

Svatba je nepochybně velmi slavnostní událost a každá žena chce na ní vypadat co nejlépe. Co si vzít na sebe na svatbu?

Co si obléci na svatbu?

Jedním z nejžhavějších trendů, ideální pro svatbu, je oblečení pastelové barvy. Nejedná se pouze o romantické šaty, ale také o moderní soupravy s topy a sukní nebo o dámské obleky v odstínech broskvového jogurtu nebo fialové a především zajímavý klobouk. Zajímavým outfitem jsou halenky se širokými rukávy a k nim jednoduché kalhoty.

Až se budete připravovat na svatbu v této sezóně, můžete si vybrat super trendy pastelové šaty, které vypadají nejlépe, když nejsou zahlceny tmavými doplňky. Místo černé kabelky a sandálů zvolte příslušenství ve světlém nebo nahém tónu. Samozřejmě bude fungovat i zlato nebo stříbro.

Nemáte ráda pastelové barvy? Vaše krása získává ve společnosti silnějších barev? Máme pro vás dobrou zprávu: šaty lze uchovat v syté barevné škále. Letos jsou ve hře zejména intenzivní fialové, oranžové, žluté a všechny možné variace žluté. Jaké doplňky ladí s barevnými šaty na svatbu? Můžete si vybrat klasickou sadu s tělovými nebo kovovými doplňky nebo se rozhodnout pro zajímavé barevné blokování přidáním bot a kabelky v kontrastní barvě. Šaty mohou být přitom v boho stylu maxi nebo naopak midi.

Kalhoty na svatbu?

Bojíte se, že jsou kalhoty na svatbu módní faux pas? Není to tak snadné jako obléci si dámské šaty letní. Vše záleží na tom, na kterých prvcích svůj vzhled vytvoříte. Musíte vědět, že ne všechny kalhoty jsou vhodné pro takovou formální událost, jako je svatba. Měly by být vyrobeny z elegantního materiálu, který pěkně sedí na postavě. Jejich styl je také důležitý. Při přípravě svatebního vzhledu zvažte elegantní palazzo kalhoty nebo pokrčené modely spárované s rafinovanou halenkou.

Jedním z elegantních outfitů na svatbu s kalhotami je dámský oblek. To je skvělé řešení pro všechny dámy, které nemají rády šaty nebo jen chtějí vyniknout. Taková dvoudílná sada v kombinaci se šperky bude vypadat velmi stylově. Kompromisem mezi šaty a kalhotami je elegantní kombinéza. Zvolte si overal s dlouhými, nejlépe rozšířenými nohavicemi. Stylový, opticky tvarující postavu a plný charakteru z vás udělá jednoho z nejlépe oblečených lidí na svatební hostině.

Co na sebe na svatbu? Nejzajímavější svatební oblečení

Jaké zvolit doplňky a obuv?

Dokonalý svatební styl vyžaduje vhodné nastavení, tj. doplňky. Tradičně sáhneme po botách na vysokém podpatku a roztomilých psaníčkách či mini kabelkách. Nejmódnější doplňky na svatbu jsou udržovány v pastelových tónech, díky nimž se dokonale doplňují se vzdušnými šaty. Vhodné jsou také textury, například reliéfní zvířecí kůže. Pokud jde o šperky na svatbu, v této sezóně vládne jemnost a klasika - diskrétní přívěsky na tenkém řetízku, jemné náramky a okouzlující náušnice zdobené perlami nebo kamínky.

Boty jsou základem outfitu na svatbu, takže si je vybírejte pečlivě. Především nezapomeňte, že kromě vzhledu je nejdůležitější pohodlí, protože v nich pravděpodobně budete chtít tančit celou noc. Takže nemohou třít ani utlačovat. Pokud se chystáte na svatbu na jaře nebo v létě, vyberte si šatům hladkou nelakovanou kůži. Jakákoli lakovaná kůže nebo boty vyrobené z gumy způsobí, že se noha potí rychleji, což způsobí oděrky. Boty ke svatebnímu outfitu by proto měly být vyrobeny z pevných materiálů.

 
 

Přečtěte si více