Marriage Guide online

Buďte krásná štíhlá nevěsta. Jak rychle zhubnout do šatů?

Text: Nikola Nevečeřalová

PR text Svatba je takřka za dveřmi, ale z finální zkoušky šatů nejste zrovna nadšená? Abyste se v den, kdy budete středem pozornosti, cítila skvěle, chtělo by to pár nadbytečných kilogramů dolů. A v našem článku zjistíte, jak na to.

Buďte krásná štíhlá nevěsta. Jak rychle zhubnout do šatů?Zobrazit galerii (4)
Foto: Archiv KetoDiet

Velký den se blíží. Tolik se těším. Co nevidět je ze mě vdaná paní. Tak dlouho už svatbu plánujeme. Prosím, ať je všechno perfektní. Ještě finální zkouška šatů a je hotovo... Zdá se mi to, nebo se ty šaty srazily? Vždyť se nemůžu ani pořádně nadechnout!? Je to jasné, v uličce omdlím. To bude trapas. Celá stovka párů očí se přitom bude koukat přímo na mě. Ale jak teď stihnu zhubnout… Pokud vás svírají podobné pocity, hoďte je za hlavu. Jednoduše čtěte dál a zjistíte, že pár kilogramů, které vás trápí, shodit do svatby bez problémů zvládnete.

Nejvíc by vám pomohlo, kdybyste na sobě začala úbytky kilogramů a hlavně centimetrů pozorovat okamžitě. A přesně tak funguje proteinová dieta, díky které už po pár dnech zaznamenáte viditelné výsledky. Jak je to možné?

Vaše tělo se začne živit z vlastních tukových polštářů

Jakmile se pustíte do proteinové diety, vaše tělo si jako zdroj energie vybere místo obvyklých sacharidů vlastní tuk. Vaše zásoby tak začne spalovat a vy díky tomu hubnete. Tento stav se nazývá ketóza a dostanete se do něho jednoduchou úpravou jídelníčku. Obsah sacharidů, které ve vaší stravě dosud zřejmě převažovaly, nyní snížíte na minimum a začnete jíst mnohem více zdravých tuků a hlavně bílkovin neboli proteinů (proto proteinová dieta).

Buďte krásná štíhlá nevěsta. Jak rychle zhubnout do šatů?
Foto: Archiv KetoDiet

Žádný hlad, ale jídelníček se spoustou bílkovin

Protože svůj nový jídelníček doplníte spoustou bílkovin, které považujeme za základní stavební jednotky našeho těla a kterých máme hlavně my ženy v běžné stravě nedostatek, nebude vás trápit hlad. Kromě toho, že chrání svaly, mají bílkoviny také větší sytící efekt. A jak bude váš jídelníček vypadat? Od teď budete jíst 5 proteinových jídel nebo nápojů denně a k nim přidáte velkou porci zeleniny a zdravé tuky – například máslo, oleje, oříšky, semínka či avokádo.

Jednotvárná strava vám opravdu nehrozí. Nabídka proteinových jídel je totiž velmi pestrá. Vybíráte si z proteinových nápojů mnoha příchutí, proteinových omelet, proteinových polévek, proteinových kaší, proteinových pudinků, proteinových smoothie, proteinových tyčinek a dokonce už i proteinového pečiva. V průběhu hubnutí ale nezapomínáte ani na pitný režim – 2-3 litry neslazených nápojů za den – a pravidelný pohyb.

Buďte krásná štíhlá nevěsta. Jak rychle zhubnout do šatů?
Foto: Archiv KetoDiet

Dieta jako ukazatel správného směru

Pokud si pohráváte s myšlenkou, že konečně začnete žít zdravěji, proteinová dieta pro vás bude skvělým odrazovým můstkem. Naučíte se jíst 5x denně po 2-3 hodinách, dostatečně pít a pravidelně se hýbat. Dietním plánem vás provedou vzorové jídelníčky a můžete se kdykoli poradit se zkušenými výživovými poradkyněmi. Ukázkové jídelníčky jsou pro vás připravené i po skončení diety. Stačí se jen stát členem věrnostního klubu Moje KetoDiet.

Jak dál? Správnou motivaci už máte – být krásnou štíhlou nevěstou, tak neváhejte a pusťte se do hubnutí ještě dnes.

Buďte krásná štíhlá nevěsta. Jak rychle zhubnout do šatů?
Foto: Archiv KetoDiet
 
 

Přečtěte si více