Marriage Guide online

Jakou kabelku si mám vybrat na svatbu?

Už jste do značné míry vymysleli celý svůj svatební komplet , zbývá jen najít úžasnou svatební kabelku, která doladí váš vzhled. I když se to může zdát jako samozřejmost, existuje několik věcí, na které byste se při výběru svatební kabelky měli zaměřit. Jaké to jsou?

Od ujištění se, že má správnou velikost až po udržení pohodlí, to jsou všechny věci, na které byste měli pamatovat při nakupování svatební kabelky. A je jedno, jestli jste nevěsta, družička nebo svatební host, správná kabelka je taková pomyslná třešinka na dortu, která vám dodá švih.

Jaká jsou pravidla pro svatební kabelku? Co je malé, to je hezké.

Možná jste zvyklé nosit s sebou tašku ve stylu Mary Poppins, která obsahuje vše od kreditních karet po žehličku. Bohužel to na svatební den prostě nepoletí. Naplánujte si vše, co budete na svůj svatební den bezpodmínečně potřebovat - make-up, peníze, telefon a klíče, a hledejte svatební kabelku zhruba o velikosti půllitru, do které se vám všechny tyto položky vejdou. Pamatujte, že můžete mít s sebou větší tašky na přípravu, ale nechcete je tahat celý den a celou noc .

Všestrannost je klíčová

Vaše svatební kabelka by měla být docela chameleon. Doporučujeme hledat něco s odnímatelným řemínkem, abyste mohli používat elegantní spojku pro fotografování a mít volné ruce, když je potřebujete. Pokud najdete tašku bez řemínku, kterou opravdu zamilujete, možná si na ni budete moci vyrobit řetízek pomocí několika návodů na Pinterestu nebo YouTube.

Nezapomínejte na pohodlí

I když je styl rozhodně prioritou, nemělo by to být jen o něm. Ano, stylová kabelka může vypadat úchvatně, ale pokud je super těžká a musí se neustále držet, není to zrovna praktická volba. Zkuste se chvíli procházet po obchodě s vaší vytouženou svatební kabelkou, pokud je neskladná nebo vás z ní bolí ruce, budete vědět, že to není ta pravá. Designu svatebních kabelek se také věnuje mnoho předních návrhářů, pro které je doslova otázkou cti, navrhnout dokonalou kabelku. Jedním z těch, kteří se tomuto oboru věnují, je i třeba Karl Lagerfeld. A není divu. Svatební byznys je na vzestupu a svatba je společenská událost, na které chce každá žena vypadat co nejlépe.

Hodí se kabelka k vašemu outfitu?

Možná jste narazili na nejkrásnější svatební kabelku na světě, ale než zamíříte k pokladně, přemýšlejte o šatech, které jste si vybrali. Ideálně byste měli mít jejich fotografii v telefonu pro takové případy. Pokud jste zvolili avantgardní šaty s výřezy, krajkou a více vrstvami tylu, pravděpodobně budete chtít jednodušší kabelku, která nebude odvádět pozornost o šatů . Nebo jste zvolili výraznou tvářenku či květinové šaty? Ujistěte se, že barva kabelky se nebude bít ani s vaším make-upem, ani s šaty. Mimochodem, už neplatí, že by kabelka měla být sladěná s botami. Máte tedy větší možnost výběru. Dokonalé jsou pro tyto příležitosti Desigual kabelky, které jsou hravé a přitom velmi praktické.

Jakou kabelku si mám vybrat na svatbu?

Funkčnost je základ

Poslední věc, kterou budete chtít udělat, je zkontrolovat, zda má vaše vysněná svatební kabelka kapsy a zipy. Může se to zdát triviální, ale ušetří vám to spoustu přehrabování, když víte, kde co máte. Ověřte si také, že spona kabelky se vám bude snadno otevírat a vy se s ní nebudete trápit pokaždé, když budete chtít vytáhnout mobilní telefon.

 
 

Přečtěte si více