Marriage Guide online

Svatba na zámku v Praze

Text: Ing. Monika Dostálová

PR text Svatební trendy se neustále mění a rok od roku je „in“ něco jiného. Nevěsty dávají stále častěji přednost venkovským stodolám a přírodnímu stylu. Možná se může zdát, že zámky už nejsou pro svatby tak oblíbené, jako tomu bývalo dříve, ale opak je pravdou. Je snad něco romantičtějšího, než svatba na zámku...?

Svatba na zámku v PrazeZobrazit galerii (4)
Foto: Jiří Šlemar

Zámek nebo stodola?

Mnoho párů se bezprostředně po zasnoubení poohlíží po tom správném místě, kde uskuteční svůj svatební den. Trendy posledních let se vrací k venkovským kořenům a přírodě, proto se může zdát, že místa jako zámky a hrady už nejsou tak vyhledávané, což je mýtus. Stále se najde bezpočet snoubenců, kteří chtějí prožít pohádkovou svatbu v kouzelné zámecké nebo hradní atmosféře. Již dávno neplatí, že tyto svatby jsou spojeny s astronomickým rozpočtem nebo okázalou zámeckou svázaností. I dnes se najdou místa, která snoubencům poskytují neopakovatelné prostředí, profesionální služby, flexibilitu a příznivé ceny. Jedním z příkladů je zámek Chateau St. Havel, který najdete přímo na Praze 4, v Krči… (www.chateauhotel.cz)

Svatba na zámku v Praze
Foto: Jiří Šlemar

Romantika a kouzelná zámecká atmosféra uprostřed Prahy

Toužíte po nezapomenutelné svatbě na zámku v Praze? Chcete mít vše na jednom místě a se vším všudy? Pokud ano, novogotický zámek Chateau St. Havel v Praze je pro Váš svatební den ideálním místem...

Svatby se na zámku Chateau St. Havel konají pro širokou veřejnost již řadu let. Maximální kapacita je 400 osob. Zámek nabízí svatební obřady nejen v zámecké kapli, ale také uprostřed stylového anglického parku. Devizou, kromě zámeckého prostředí, je výjimečná poloha a dobrá dopravní dostupnost. Svatební hostinu na míru lze uspořádat buď ve vnitřních prostorách zámku, nebo venku pod velkým party stanem. Dle Vašich potřeb a přání lze přizpůsobit svatební hostinu, večerní raut i nápojový balíček. Toužíte po svatbě, která bude završena svatebním menu o několika chodech? Nebo dáváte přednost občerstvení v podobě rautu či grilování na zámecké terase?

Svatba na zámku v Praze
Foto: Jiří Šlemar

Svěřte se do rukou skutečných profesionálů v čele s kulinářským mistrem Ondřejem Slaninou. Zámek Chateau St. Havel je zároveň i hotelem, jež disponuje celkem 28 dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlek. Pokoje jsou vybaveny v zámeckém stylu, aby korespondovaly s ostatními prostory objektu. Svatba na zámku by nebyla úplná bez romantického závěru jen pro Vás dva. Prožijte svou novomanželskou noc ve svatebním apartmá Tower Suite umístěném v zámecké věži. Do své velké noci můžete zahrnout také některé z procedur ze zámeckého wellness. Na zámku Chateau St. Havel naleznete opravdu vše v jednom, proto i starost o dokonalou organizaci můžete přenechat svému osobnímu svatebnímu koordinátorovi.

Svatba na zámku v Praze
Foto: Jiří Šlemar

FB: Chateau St. Havel, Svatba na zámku

IG: chateau_st_havel, svatbanazamku

 
 

Přečtěte si více