Marriage Guide online

SVATEBNÍ EXPO

Text: Zdenka Janoušková, PragueWeddings

SVATEBNÍ EXPO není jen tak obyčejný svatební veletrh, je to největší svatební akce v Praze, zaměřená na snoubence z celé ČR a nově i na expaty a snoubence ze zahraničí. První ročník proběhl již v listopadu 2011. Elegantní akce v prostorách luxusního hotelu klade důraz na obřadní místa a svatební hostiny, svatební šaty a obleky, květiny, prsteny, dorty, svatební foto a video, ochutnávky vín a mnoho dalšího.

Jaký je program SVATEBNÍHO EXPA?

SVATEBNÍ EXPO

Slečny na welcome desku vás mile přivítají, vysvětlí a ukážou vám, jak se zorientovat v pláncích, aby jste prošli celým veletrhem a nic vám neuniklo. U vstupu se také můžete zdarma zapojit do tomboly s hromadou skvělých cen od vystavovatelů.

Skvělé víno je základem!

SVATEBNÍ EXPO

Návštěvu si také můžete maximálně užít například se skleničkou vína od vinařů, s úžasným koktejlem, který vám namíchají profesionální barmani či vynikající kávou z mobilní kavárny.

VIP vstupenky

SVATEBNÍ EXPO

Svatební Expo nabízí zakoupení VIP vstupenek bez front na VIP Welcome Desku, které zahrnují vstup včetně skleničky chlazeného Prosecca, samostatnou VIP šatnu, dárek a rezervace místa na programu přímo u pódia.

Nejvíce módních přehlídek pod jednou střechou!

SVATEBNÍ EXPO

Jako jediný svatební veletrh se Expo pyšní největším počtem módních přehlídek!

Luxusní a velkolepá svatební show!

SVATEBNÍ EXPO

Nenechte si ujít tuto luxusní velkolepou akci a příležitost získat inspiraci, a zároveň využít mimořádné slevy od vystavovatelů.

Pořadatelem a organizátorem veletrhu je svatební agentura Svatby.cz a PragueWeddings.com, s více než 20ti-letou zkušeností s organizováním a plánováním svateb.

Kdy a Kde?

SVATEBNÍ EXPO

15. - 16. 11. 2019 Hotel International Prague

Více informací na www.svatebniexpo.cz

(minulé EXPO navštívilo celkem 2.387 návštěvníků!)

 
 

Přečtěte si více