Marriage Guide online

Svatební ohňostroje

Text: Michaela Vadová

PR text Přemýšlíte o ohňostoji na svatbě? Možná vás překvapí, že se vůbec nemusí jednat o komplikovanou a finančně náročnou záležitost. Stačí si jen vybrat z aktuální svatební nabídky.

Svatební ohňostrojeZobrazit galerii (4)
Foto: Minergis

Ohňostroj synchronizovaný s hudbou

Oblíbenou variantou se v současnosti stávají pyromuzikální ohňostroje. Gradující hudbu doplňují překrásné světelné efekty. Pokud chcete více romantiky a něžnosti, zvolte spíše ohňostroj s pomalejší hudbou – i to je možné. Oblíbenou svatební romantikou je pyromuzikální ohňostroj na ploužák The Power of Love od skupiny Frankie Goes to Hollywood. Emotivní hudba podtrhne jedinečnost okamžiku, který se vryje do paměti všem svatebním hostům.

Klasický ohňostroj

Na rozdíl od hudebního ohňostroje tento typ ohňostroje není svázaný hudebním podkladem. Proto si můžeme dopřát větší dynamiku a efekty v libovolnějším sledu.

Rozhodněte se, jak velký ohňostroj vám bude vyhovovat. Na náročnější akce se doporučuje oslovit služby profesionálního pyrotechnika, naopak vhodně připravené svatební sady samoobslužných ohňostrojů, u kterých stačí jen zapálit z bezpečné vzdálenosti zápalnou šňůrku…zvládnete odpálit sami. Stačí sadu postavit na rovné místo a zajistit v okolí 20-30 metrů bezpečnostní okruh. O další zábavu v podobě raket v různých barevných kombinacích a zajímavých efektech se již kompaktní sestava postará sama.

Cena

Možná vás překvapí, že nemusíte hledat nějaké pochybné a nejlevnější rachejtle po stáncích. Bohužel, tato pyrotechnika často nezaručí ani poloviční efekt, který si svatební ohňostroj zaslouží. Před amatérským fiaskem dejte přednost( – a na svatbě obzvlášť!) profesionálním ohňostrojům. Vůbec totiž neplatí, že tyto služby jsou předražené. Svatební ohňostroj menší se pohybuje od cca 3.000 Kč, střední stojí 5.000 Kč a větší samoobslužné ohňostroje jsou za 10.000 Kč.

Více informací získate na www.minergis.cz

Náš tip

Ohňostroj může být velice vydařeným svatebním darem, kdo se ale bojí, může využít i efektivního konfetového ohňostroje, který vystřelí konfety do výšky až 25 m.

 
 
Svatební ohňostrojeSvatební ohňostrojeSvatební ohňostroje

Přečtěte si více