Marriage Guide online

Svatební oznámení

Text: Michaela Vadová

PR text Jakmile si ujasníte datum a místo konání svatby, můžete se vrhnout na první zapeklitý úkol: vybírání svatebního oznámení.

Svatební oznámení
Foto: ioznameni.cz

Pokud na svatební oznámení naopak zapomenete – což se v předsvatebním stresu může stát, věřte, že profesionálové z ioznameni.cz vám je dokáží vyrobit i pouhý týden před svatbou.

A jak se vybírá moderní svatební oznámení? Zapomeňte na holubičky, okoukané motivy a svatební klišé. Snoubenci si dnes vybírají z originálních a velmi kreativních motivů. Stručně bychom je mohli rozdělit do několika kategorií.

Z čeho vybírat?

Nabídka oznámení je velice široká. Můžete si vybrat z kategorií moderních, kreslených, originálních, černobílých, klasických, retro i dalších zpracování. Samozřejmě najdete kategorii se srdíčky, „po svatební“ oznámení a oblíbená oznámení s fotkou. Pojďme se podívat na jednotlivé kategorie trochu blíž.

Kategorie

Vtipná oznámení nabídnou mnoho neotřelých nápadů v zajímavém grafickém zpracování. Od roztomilých zvířátek po postavičky malované na prstech. Netradiční oznámení jsou pro všechny, kdo chtějí něco jiného, neklasického, osobitého. V kategorii kreslených oznámení čekají barevná i černobíle zpracovaná oznámení s kreslenými motivy a především s kreslenými postavičkami. Jednoduchá oznámení bývají minimalistická, ale jasně a vkusně sdělí důležitou informaci. V jednoduchosti je krása. Oblíbená jsou také oznámení s fotkou, která mohou být buď obecnějšího charakteru – v dokonalém grafickém provedení, nebo si můžete objednat přímo svou vlastní fotku. Podobně je tomu u speciální kategorie – oznámení po svatbě, kdy novomanželé využijí jako oznamovací motiv právě svou vlastní fotografii z tajného svatebního dne.

Vybírání oznámení

Při vybírání máte dvě možnosti. Buď si vyberete z velké nabídky oznámení – zaujme vás jeden z motivů svatebních oznámení, nebo se budete držet vlastní originální představy a necháte si oznámení vyrobit na míru. Motivy vám i tak mohou posloužit jako dobrá inspirace. Možná se vám zalíbí jakási kombinace – od každého motivu něco a bude se vám lépe předávat osobitá představa výrobci oznámení.

Služby – chtějte ty nejlepší

Neplaťte za zajíce v pytli. Svatební oznámení zaplaťte až po schválení návrhu, nebo si vyberte platbu na dobírku. Jednou z mnoha výhod eshopu ioznameni.cz jsou obálky zdarma. Pro ty, kdo chvátají a také pro ty, kdo jsou nedočkaví, se nabízí služba grafického návrhu ke schválení již v den objednání. S kompletní realizací pak počítejte již do pěti dnů.

 
 

Přečtěte si více