Marriage Guide online

Jak na netradiční svatbu

Text: Pavla Růžičková

Chtěli byste mít netradiční svatbu, bojíte se nebo nevíte přesně jaky styl? Nechte se od nás inspirovat.

Jak na netradiční svatbu
Foto: pinterest

Nevěsta oděná do princeznovských šatů a ženich v klasickém slušivém černém obleku. Běžný svatební dress code, který ve svatební den budoucí manželé na svatbách preferují a obvykle jej nakonec i zvolí. Vaše svatba ale nemusí být jen tradiční a černobílá. Pokud se k vám tento styl prostě nehodí a tato představa vás spíše děsí, klidně svůj velký den neplánujte v zajetí tradic. Raději se řiďte svými instinkty a pocity. Hlavní motiv i styl svatby si zvolte tak, aby přesně ladil s vašim nejtajnějším přáním. Klidně zvolte indiánskou svatbu a řekněte si své ano se svými nejbližšími v přírodě nebo na ranči za zvuku indiánských tónů nebo za zvuku kántry hudby.

Svatba venku v přírodě

Pokud vás láká právě indiánská symbolika, vezměte si místo svatebních šatů indiánské a k nim zvolte indiánskou čelenku. Za zvuku bubínků a indiánských melodií si vezměte třeba na louce. Pokud milujete lesy, louky nebo koně, zvolte pak svatbu na ranči. Na souznění s přírodou není nic špatného a tematický obřad vám podtrhnou hřejivé sluneční paprsky, jemně se opírající do zamilovaných snoubenců. Nevšední svatba bude podle vašeho gusta. Může z vás být víla či květinové dítě z šedesátých let. Inspirujte se pouze v sobě samých a najděte to, co vás přesně vystihuje a v tomto duchu také tuto svatbu uspořádejte. V případě, že jste oba s partnerem z hloubi duše jasně daní rockeři nebo punkeři, klidně si udělejte rockovou svatbu.

Punk, rock nebo gothic svatba

Pokud žijete v drsnějším stylu, projevte svou vášeň pro gothic módů, která jednoznačně vystihuje váš osobitý styl. Střihy gothic šatů jsou totiž ze své podstaty velmi romantické a řada modelů se pyšní dramatickým designem, který o svatebním dni s patřičnou grácií vynikne. Pánská móda je v tomto ohledu velmi slušivá, a dokáže podtrhnout atraktivní mužné linie těla. Pokud se budete brát v přírodě, na zámku nebo na hradě, svatební modely ve stylu gothic budou dokonalým doplněním vašeho zvoleného svatebního designu. Můžete si zvolit termín svatby spadající do podzimního ročního období, neboť právě atmosféra podzimu hrající všemi barvami v příjemných tlumených teplých tónech, umí dotáhnout vaši svatbu ke stavu naprosté dokonalosti.

Aristokraté z viktoriánské Anglie nebo motivy středověku

Elegantní svatba v prostorách hradů a zámků je vysloveně majestátní a noblesní. Střihy šatů můžete čerpat z historického designu odívání. Můžete ohromit svatebčany duchem aristokratické krásy z dob viktoriánské Anglie. Stvrzení vaší lásky může proběhnout s motivy středověku. Historické motivy šatů můžete získat ve specializovaných půjčovnách s tematickými róbami. Svatba se tak promění v dobovou historickou událost konanou v prostředí hradů a zámků, kde se stane zcela nezapomenutelným zážitkem. Jestliže si jako období zvolíte dobu středověku, dovršte svatební hostinu v restauraci ve středověkém stylu. Budete spokojení vy i vaši hosté.

 
 

Přečtěte si více