Marriage Guide online

Všechno začíná svatebním oznámením

Text: Michaela Vadová

PR text Chcete pozvat svou rodinu a své blízké přátele, aby s vámi strávili jeden z nejkrásnějších dnů vašeho života? Pak si obzvlášť dejte záležet na výběru svatebního oznámení… Pro vaše svatební hosty totiž vše začíná právě svatebním oznámením.

Všechno začíná svatebním oznámením
Foto: chystamesvatbu.cz

Svatební oznámení je klasika, která k svatbě neodmyslitelně patří. Jestli se vám okamžitě vybaví nějaké to klišé – zlaté písmo, holubičky a cituplné citáty, zapomeňte na ně! Moderní svatební oznámení mají skvělý design, originální pojetí a jsou opravdu krásná.

Design

Kdo hledá opravdu originální, vkusné svatební oznámení, ten sáhne po osvědčeném – v jednoduchosti je krása. Velký zdroj inspirace, která má šťávu, vtip i vkus najdete na www.chystamesvatbu.cz. Stačí si jen vybrat z romantických grafických motivů, které originálně znázorňují romantické květiny či klasická srdíčka, nebo můžete sáhnout po zvířátkách, legračních postavičkách, poster stylu a dalších výjimečných možnostech ztvárnění svatebního oznámení.

Kvalita

I na volbě papíru záleží, protože dokáže podtrhnout slavnostní ráz příležitosti. Svatební oznámení vyžaduje kvalitní tisk a kvalitní grafický papír. K luxusním variantám patří papír značky Conqueror. Tento a dotek příjemný papír s viditelným rýhováním připomíná ručně vyráběný papír.

Kombinace

Pokud se vám líbí originální svatební oznámení, ale zároveň tušíte, že pro babičky a prababičky by např. postavičky ve stylu South Parku nebyly, můžete si vybrat více druhů svatebního oznámení. Originální oznámení pošlete přátelům a známým, pro nejváženější členy rodiny si nechte vytisknout jiné – formálnější. Z bohaté nabídky si vybere každý.

Kompletní nabídka

Kromě svatebního oznámení budete potřebovat ještě pozvánky ke svatebnímu stolu, obálky, případně jmenovky na stůl, svatební menu a děkovací karty. Vše může být sladěno a provedeno v jednotném stylu a se stejným motivem. Vkusné jmenovky na stůl potěší hosty a zároveň jim pomohou snadno se zorientovat. Karty s menu svatebčanům napoví, na co se mohou těšit a děkovací karty budou milou drobností jako poděkování za všechna přání a za svatební dary.

Praktický tip

Zvete příbuzenstvo z daleka? Nezapomeňte připojit na pozvánku praktickou mapu.

 
 

Přečtěte si více