Marriage Guide online

1. online OPEN-AIR svatební festival

Text: redakce Marriage guide, mediální partner online svatebního veletrhu

Tato turbulentní doba nám bohužel na nějaký čas nedovolí zažívat svatební veselí na svatebních veletrzích tak, jak bychom si všichni přáli. Na druhou stranu nás tato doba nutí dělat rychlé a inovativní věci, které bychom bez covidu realizovali jen postupně a dlouho. Dnes už je zcela běžné online nakupování, online práce z domova, online školní výuka, ale i třeba online semináře. Návštěva veletrhů a různých konferencí je je však dalším krokem v dnešním online světě.

Kluci z portálu www.svatba.cz připravili zcela nový koncept svatebního online veletrhu. Co máme od tohoto projektu očekávat a nabídne nám veletrh opravdu to, co potřebujeme?

1. online OPEN-AIR svatební festivalZobrazit galerii (2)
Foto: Vizualizace svatebního místa na 1. online svatebním festivalu

Již z úvodních slov organizátorů je patrné, že nás čeká nevšední online svatební zážitek. Na programu veletrhu budou exkluzivně ve venkovním prostředí nasimulovány vystavovatelské stánky, módní přehlídky, živé vstupy, chat s odborníky a networking.

Jaký bude první online svatební veletrh?

Především bude velice podobný, jako ten klasický, jen s tím rozdílem, že nikam nebudete muset jezdit, stát fronty, nebo se mačkat v přeplněných uličkách. Vše bude probíhat zcela a jen online, takže si budete moci v klidu a pohodlí Vašeho domova doslova proserfovat celým svatebním světem.

Čekají nás ti největší svatební dodavatelé, kteří s Vámi dle potřeby zahájí chat, nebo online hovor, aby Vám mohli poradit a vysvětlit výhody jejich služby, či produktu. Neuniknou Vám ani módní přehlídky nejlepších svatebních značek, které si můžete pohodlně pozastavit, či přetočit.

Kdy a kde bude probíhat první online svatební veletrh?

Svatební veletrh online bude probíhat od 22.1. - 24.1.2020 na stránkách www.svatebnifestival.online a můžete se k němu připojit odkudkoliv.

Kde si zakoupím vstupenku na online svatební veletrh a kolik stojí?

Vstupenku si můžete zakoupit na tomto odkazu a i zde platí rčení, že kdo dřív příjde, ten dřív...no jednoduše ceny jsou odstupňované dle data nákupu a čím dříve si vstupenku zakoupíte, tím bude levnější.

A v ceně vstupenky také část přispíváte na charitu!

Jak vystavovat na svatebním veletrhu online a co mi to přinese?

Nabízíte zajímavé svatební produkty, nebo služby? Na tomto online svatebním veletrhu byste proto neměli chybět!

Především Vám to ušetří nemalé náklady na dopravu, reklamní materiály, letáčky a čas, který byste strávili na běžném svatebním veletrhu. Výhodou je i neomezený počet návštěvníků z různých krajů a lokalit, takže necílíte jen na lokální svatby a klienty, ale v podstatě na celou ČR.

Současně pokud budou přetrvávat opatření v rámci snížení nákazy novým virem, tak zřejmě žádné tradiční svatební veletrhy nebudou a toto je pak jediná příležitost prezentovat své služby a obsadit si termíny pro nastávající svatební sezónu 2021.

Pokud tedy jste zájemce o výstavní plochu, vybrat a rezervovat si ji můžete na tomto odkazu.

Svatební veletrhy roku 2021

Svatební branže zažila v tomto roce nejhorší časy ve své novodobé historii. Svatební veletrhy, výstavy, módní přehlídky a jiné svatební akce byly zcela zrušeny, nebo se přesouvají.

Jen čas ukáže, zda bude online svatební veletrh běžnou součástí našeho svatebního světa, jistě je ale v současné chvíli skvělou příležitostí, abychom se společně sešli alespoň online a mohli nadále pokračovat v práci pro snoubence, která je dle mého názoru jednou z nejhezčích.

Vizualizace svatebního stanu
Vizualizace svatebního stanu
 
 

Přečtěte si více