Marriage Guide online

Svatební videoklip od Maroon 5

Text: DK

Sladší než cukr může být skvělé svatební překvapení. Přesně v tom duchu se vydala osladit svatební veselí na několika svatbách hudební skupina Maroon 5. Vznikl jedinečný klip plný emocí, radosti z překvapení a jedinečnosti.

Popová skupina Maroon 5 překvapila hned pět svatebních párů v Los Angeles. Zajímavý nápad a překvapení režíroval David Dobkin.

Na začátku videa zazní hlavní cíl mise - překvapit tolik novomanželů, kolik půjde. Na svatbu tak náhle vchází štáb, který rozprostírá bílé plátno, což vyvolává napětí a zvědavost doslova všech svatebčanů. Do poslední chvilky nikdo netuší, co se děje a jak to dopadne. Zmatek a zvědavost po odstranění tajemné bílé opony střídají intenzivní emoce, ohňostroj nadšení, radost a nezapomenutelné úsměvy.

V rozhovoru představitelé kapely uvedli, že reakce, kterou dokázali vyvolat, byla strhující a naplnila je neopakovatelným zážitkem. Hudební svatební překvapení pro pár desítek svatebčanů se rozhodně vyplatilo. Klip se točil 6. prosince 2014 a uznejte sami - opravdu se moc povedl.

Píseň Sugar je třetím singlem kapely Maroon 5 z jejich páté desky. Užijte si poslech, strhující klip a kdo ví...možná se Maroon 5 nečekaně objeví i na vaší svatbě....

 
 

Přečtěte si více