Marriage Guide online

Svatební noc!

Text: Lucie Holásková

Od svatební noci se již tradičně očekává, že to bude žhavá a nezapomenutelná noc, plná erotických zážitků. No ne vždy tomu tak je a je lepší si říci hned, proč může být opak pravdou a jak postupovat proto, aby jste nebyli zklamaní.

Svatební noc!
Foto: Petr Pělucha

Neočekávejte neočekavatelné

Jedinou radu, kterou vám ohledně svatební noci můžeme vlastně dát, kromě pár dalších tipů, je neočekávat něco zvláštního. Uvědomte si prosím, že vašeho partnera už dávno znáte a málokterý pár v dnešní době vstupuje do manželského svazku s tím, že to bude jejich ,,poprvé“. Dříve byl význam svatební noci zcela jiný, vzrušující a plný očekávání, strachu, ale i touhy, jelikož nevěsta byla pannou (u ženicha to jeho panictví nebylo až tak jisté). Vy tedy už svého partnera znáte a to jak psychicky, tak fyzicky. Pokud existují slabá místa, na kterých pracujete, nečekejte, že se o svatební noci najednou zjeví ve vaší posteli milenec / milenka vašich snů a vše na čem pracujete bude zažehnáno. Sex a láska jdou ruku v ruce. Kdysi někdo velice moudrý řekl, že: ,,Sex bez lásky je akrobacie a sex s láskou je slast“. Vy máte vyhráno, máte sex s láskou! Buďte tedy šťastní za to vše, co máte.

Pozor na přítele jménem alkohol

Další věcí, která často promění tuto ,,žhavou“ noc na noc plnou peripetií, je alkohol! Pokud se vaše svatební párty protáhne do noci a vy si musíte připít s každým hostem, nečekejte, že pak budete schopni zázraků. Muži mají problém se vzrušením a žena ve ,,kómatickém“ stavu také není zrovna nejpřitažlivější. Může to být časem úsměvná vzpomínka na to, jak jste zakopávali, střídavě padali, dělalo se vám mdlo a ženich nedokázal rozvázat korzet svatebních šatů. Avšak jako preventivní řešení máme pro vás tip – uvědomte si tato fakta předem a promluvte si s partnerem. Spousta budoucích manželských párů si totiž tyto věci ani neuvědomuje a když celý ten shon kolem příprav a organizace svatby skončí, jsou nakonec rádi, že si oddychnou a nakonec to také zapijí. Pokud si ale tuto noc opravdu chcete užít naplno, uzavřete s partnerem dohodu o tom, že se vzájemně pohlídáte. Samozřejmě si nějakého toho panáčka dopřejte, ale vzhledem k tomu, že si s vámi bude chtít každý připít, bohatě stačí malé panáky. Dále radíme nemixovat druhy alkoholu. Pokud máte něco svého – něco ověřeného, co víte, že můžete s klidem pít a není vám špatně, vyberte si tento druh alkoholu a nekombinujte to. Také hodně zapíjení, či ředění nealkoholickými nápoji se vyplatí.

Věříme, že si vaši svatební noc užijete naplno a budete na ni dlouho vzpomínat!

 
 

Přečtěte si více