Marriage Guide online

Chateau St. Havel

Chateau St. Havel **** je malebný romantický hotel v novogotickém zámku v Praze 4 – Krči.

Toužíte po nezapomenutelné svatbě na zámku v Praze? Chcete mít vše na jednom místě a se vším všudy? Pokud ano, novogotický zámek Chateau St. Havel v Praze je pro Váš svatební den ideálním místem...

Svatby na zámku Chateau St. Havel se konají pro širokou veřejnost již řadu let. Nabízíme svatební obřady nejen v zámecké kapli, ale také uprostřed našeho stylového anglického parku. Naší devizou, kromě zámeckého prostředí, je výjimečná poloha a dobrá dopravní dostupnost. Svatební hostinu na míru Vám můžeme uspořádat buď ve vnitřních prostorách zámku, nebo venku pod naším party stanem. Dle Vašich potřeb a přání jsme schopni přizpůsobit svatební hostinu, večerní raut i nápojový balíček. Toužíte po svatbě, která bude završena svatebním menu o několika chodech? Nebo dáváte přednost občerstvení v podobě rautu či grilování na zámecké terase? Svěřte se do rukou skutečných profesionálů v čele s kulinářským mistrem Ondřejem Slaninou.

Náš zámek je zároveň i hotelem jež disponuje celkem 28 dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlek. Svatba na zámku by nebyla úplná bez romantického závěru jen pro vás dva. Prožijte svou novomanželskou noc ve svatebním apartmá Tower Suite umístěném v zámecké věži.

Dokonalá svatba s sebou nese určitou dávku stresu, proto pro váš odpočinek máme připravenou širokou nabídku služeb v našem zámeckém wellness centru. Pro Vaše hosty lze využít náš jedinečný tréninkový golfový areál jako zpestření Vašeho svatebního dne.

U nás najdete opravdu vše v jednom, proto i starost o dokonalou organizaci můžete přenechat našemu svatebnímu koordinátorovi.

Pro bližší informace a dotazy nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit!

www.chateauhotel.cz

 
 
  • Svatební obřad
  • Svatební hostina
  • Místní koordinátor
  • Ubytování na svatbu
  • Svatební wellness
  • Golfový areál

Praha 4

Před nádražím 1/6

14000

241445717

info@chateauhotel.cz

 
 
Ověřená firma

Kontakt

Praha 4
Před nádražím 1/6
14000
241445717
 
 
 
zavřít

Zanechte nám kontakt

Obratem Vás budeme ohledně založení firemního zápisu kontaktovat – běžně do 24 hodin. Jak Vás máme kontaktovat?