Marriage Guide online

Chateau St. Havel ****

Text: Andrea Betosová

PR text Je malebný romantický hotel v novogotickém zámku v Praze 4 – Krči. Náš zámek je svého druhu jediným místem v Praze. Snoubenci si u nás užívají jako princezna s princem - hostinu, obřad i ubytování pod jednou střechou. Obřad i hostinu u nás uspořádáme na klíč podle vašich představ v průběhu celého roku. Každým rokem si jako místo ,,svého dne‘‘ vybere až devadesát zamilovaných párů. Buďte i Vy mezi nimi. Krásné prostředí, ideální poloha nedaleko centra Prahy, skvělá dopravní dostupnost a hlavně náš individuální přístup a špičkové kulinářské služby dělají z Chateau St. Havel **** ideální místo pro Vaši svatbu.

Chateau St. Havel ****Zobrazit galerii (2)
Foto: Chateau St. Havel

Svatební obřady pořádáme během celého roku. Buď standardně v zámecké kapli, popř. v zámeckém sále nebo v jakékoliv části zámeckého parku podle představ budoucích novomanželů. Můžete si sami vybrat mezi církevním obřadem, civilním obřadem a samozřejmě u nás můžete uzavřít i registrované partnerství. O to, aby váš den byl dokonalý, se postará naše zámecká koordinátorka, která dohlédne na samotný obřad i na svatební hostinu.

Náš sehraný profesionální tým v čele s kulinářským mistrem Ondřejem Slaninou se postará o dokonalou svatební hostinu. Dokážeme připravit svatební menu podle vašich nejtajnějších přání. Raut, grill nebo klasickou servírovanou hostinu připravujeme vždy z čerstvých a sezónních surovin, dle Vašich přání a požadavků. Při osobní schůzce vše společně zorganizujeme a naplánujeme celkový průběh svatební hostiny i večerní oslavy, která musí být pestrá, zábavná, plná dobrého jídla a hudby.

Svatební hostinu u nás můžeme uspořádat v několika různých prostorech s různou kapacitou:

Zámecký sál s maximální kapacitou sedmdesáti hostů.

Zámecká kaple s maximální kapacitou čtyřicetšest hostů.

Venkovní (vyhřívaný) stan s maximální kapacitou dvě stě hostů u kulatých stolů nebo tři sta hostů v rautovém uspořádání

Hotel Chateau St. Havel disponuje celkem 28 dvojlůžkovými pokoji s možností přistýlek.

Pokoje jsou vybaveny v zámeckém stylu, aby korespondovaly s ostatními prostory objektu a zároveň nabízely veškerý komfort čtyřhvězdičkového standardu. Pro účastníky svatby je možnost rezervace pokojů nebo celého hotelu.

I dokonalá svatba s sebou nese určitou dávku stresu, proto pro váš odpočinek máme připravenou širokou nabídku služeb v našem zámeckém wellness centru.

Pro vaše hosty lze využít náš jedinečný tréninkový golfový areál jako zpestření vašeho svatebního dne.

www.chateauhotel.cz

 
 
Chateau St. Havel ****

Přečtěte si více