Marriage Guide online

Svatební šperky z korálků

Text: Michaela Vadová

Celkový dojem vždy dotváří maličkosti a svatební šperky patří právě k takovým maličkostem, které dokáží podtrhnout krásu i osobnost nevěsty. K nejzajímavějším svatebním šperkům patří ty, které jsou vyrobené z korálků.

Svatební šperky z korálkůZobrazit galerii (5)
Foto: Jewelry by Natalia

Dech beroucí svatební šperk může být vytvořen i z korálků. Ruční práce, kvalitní a zajímavé komponenty, originální pojetí i možnost přizpůsobit šperk podle požadavků nevěsty…to vše nabídne svatební bižuterie vyrobená z korálků, kterou najdete pod značkou Jewelry by Natalia.

Sázka na korálky

Svatební šperky se vyrábí z mnoha materiálů. Kromě zlata, stříbra, bílého zlata, chirurgické oceli a dalších kovů mnoho nevěst sází na bižuterii…a kdo chce opravdu originální doplněk, vybere si jednu z korálkových svatebních souprav. Samozřejmě se nejedná o jednoduché navlékání korálků, ale o originální umělecké dílo s nezaměnitelnou křehkostí drobných korálků a perliček. K výrobě korálkových šperků se využívá materiálů mnoha typů i značek: od polodrahokamů až po komponenty Swarovski.

Soupravy

Svatební šperky z korálků
Foto: Jewelry by Natalia

K nejkrásnějším svatebním korálkovým šperkům patří sladěné soupravy. Náhrdelník a náušnice, nebo sladění náhrdelníku s náramkem působí elegantně a harmonicky. Rozhodně korálky nemusíme podceňovat. Šikovný šperkař z nich dokáže vytvořit překrásná umělecká díla, která se jednoduše stanou neotřelým a vkusným doplňkem svatebního outfitu.

Vybírání

Svatební šperky z korálků si může každá nevěsta nechat vytvořit na míru. Změnit lze barvy, materiály i provedení šperku. Důležité je zadat svá přání včas, protože výroba takového šperku a dodání materiálu může trvat až jeden měsíc.

Inspiraci najdete u Jewelry by Natalia

Kreativita, zručnost a smysl pro detail se snoubí v umělecké práci autorky korálkových šperků Natalie Škodové. Její vášeň pro tvorbu z korálků je oceňována i na mezinárodních soutěžích. Autorka je mimo jiné vítězkou soutěže s názvem tvořivost bez hranic v kategorii šperků.

Svatební kolekce šperků v sobě kombinuje tradiční bílé tóny drobounkých perliček a skleněných korálků s průhlednými kapičkami, vedou motivy inspirované krásou přírody: bílé květiny, jemné okvětní lístky, …. Květinové náhrdelníky nebo kompletní sady doplňují také šperky inspirované krajkovými motivy.

Ručně vyráběné svatební šperky (a nejen ty) jsou propracované do nejmenšího detailu a bez nadsázky vytvoří fascinující svatební doplněk. Korálkový doplněk dodá eleganci jakémukoliv modelu svatebních šatů, ale zároveň se stane něčím novým, krásným a osobitým.

Tip: … kdo se nevdává, může korálkový šperk nevěstě darovat.

 
 
Svatební šperky z korálkůSvatební šperky z korálkůSvatební šperky z korálků

Přečtěte si více