Marriage Guide online

Trochu jiné svatební šaty značky Elie Saab

Text: Viktor Blažek, Petr Kollman

PR text Ulítáváte na originalitě a chcete něco extra? Jste tak trochu požitkáři a chcete mít na své svatbě opravdu luxusní svatební šaty? Elie Saab by pro Vás mohl být tou správnou volbou, ale zaletět si musíte do Paříže. A cena? Začínat bude na šestimístném čísle..

Elie Saab je libanonský návrhář, který svůj první butik otevřel již v 18-ti letech. Jeho kreace jsou nadčasové a obdivuhodné. Navrhoval svatební Haute Couture také pro špičkovou španělskou Pronovias. Jeho prodejny naleznete krom zmíněné Paříže, například v NY, Miami a Milánu.

Svatební šaty od Elieho Saaba jsou šity přímo na míru, s cenovkami v přepočtu od 350.000 Kč. Nositelky společenských modelů se rekrutují z řad světových celebrit, ale i z žen, které prostě žádají zcela nekompromisní přístup, materiály a dávku extravagance. Tyto šaty se pochopitelně nepůjčují a jsou naprosto jedinečné, jakoby patřily pouze na vás, princezny a červené koberce...

Elie Saab navrhoval donedávna nejvyšší kolekce svatebních šatů pro barcelonskou firmu Pronovias. Od modelového roku 2016 má však Pronovias vlastní Haute Couture divizi, již bez Elieho, pod značkou Atelier PronoviasAtelier Pronovias.

Premium dealera Pronovias, který měl kolekce Elieho Saaba pro český trh na starosti, Svatební dům NUANCE, najdete už 9 let na pražské Národní třídě a 22 let kousek od radnice v Českých Budějovicích.

 
 

Přečtěte si více