Marriage Guide online

Dvoje svatební šaty? Máme pro vás všechna pro a proti!

Text: Irina Ruchkina

Každá nevěsta sní o tom, jak jí to bude ve svatebních šatech slušet! Většina dívek o svých vysněných šatech přemýšlí už od malička, vždyť která dívka si alespoň jednou nehrála na nevěstu? A právě při svatbě si chceme své dětské sny splnit. Co když to ale jedny šaty nedokážou?

Ve skříni už máte krásné sněhobílé šaty. Stále si ale nejste jistá. Opravdu jsou to ty pravé šaty, ve kterých chcete strávit svůj den D? Konec konců, kdo říká, že můžete mít jen jedny šaty? Vždyť i svatební den je rozdělen do několika části, přinejmenším na dvě – tu formální (samotný obřad) a tu neformální (párty s rodinou a kamarády). Proč si tedy nepořídit dvoje svatební šaty?

Dvoje svatební šaty? Máme pro vás všechna pro a proti!

A jaké by ty druhé šaty měly být? Zamyslete se nad tím, jestli vám u vašich hlavních šatů něco nechybí. Je přeci nad lidské síly skloubit všechny sny o dokonalém svatebním modelu do jediných šatů! Nemohou být zároveň nadýchané i přiléhavé, krajkové i třpytivé… Bylo by to přeplácané a nevkusné. Takže vše, co se „nevešlo“ do šatů na obřad, můžete realizovat u těch druhých!

Dvoje svatební šaty? Máme pro vás všechna pro a proti!

Musíte si ale uvědomit, že druhé svatební šaty přináší i hodně starostí – je potřeba si promyslet, kdy a kde se převléknete, kdo a jak druhé šaty dopraví a kam se po převlečení uklidí ty první.

Dvoje svatební šaty? Máme pro vás všechna pro a proti!

Pokud jste ale definitivně rozhodnutá, že chcete mít dvoje šaty, promyslete si nejen střih, ale také to, zda mají být i ty druhé šaty bílé. Proč by nemohly být třeba červené, černé, nebo fialové? Vždyť jedny bílé šaty už mít budete! Fantazii se tu meze nekladou. Konec konců, je to váš velký den, tak si ho užijte se vším všudy!

 
 

Přečtěte si více