Marriage Guide online

O svatebních šatech od Blanky Matragi nemusíte jen snít

Text: Michaela Vadová

Blanka Matragi je česká módní návrhářka, kterou po celém světě proslavily překrásné modely šatů – zejména pak šaty svatební. Originální pojetí šatů, jedinečné zpracování do nejjemnějších detailů, špičkové materiály a fascinující kombinace barevných tónů – chcete právě takové šaty? Nechte se inspirovat, nebo si rovnou jedny vyberte v butiku Blanky Matragi.

O svatebních šatech od Blanky Matragi nemusíte jen snítZobrazit galerii (3)
Foto: Blanka Matragi

Přejete si alespoň jednou v životě obléknout šaty od Blanky Matragi? Svatební den je ideální příležitostí, pro splnění tohoto snu.

Ve svatebních šatech se budete cítit jako princezna…

Blanku Matragi známe především jako módní návrhářku nejluxusnějších svatebních šatů pro opravdové princezny. Nejkrásnější a nejvzácnější svatební róby patří bohatým královským rodinám. Spojení nejluxusnější látek, barev, korálků, drahých kamenů a ruční práce je stále bohatou náplní tvorby této návrhářky, nicméně svou tvorbu rozšířila a navrhla mimo jiné svatební šaty i pro české nevěsty.

Bílá i barevné tóny

Ke svatebním šatům patří sněhově bílá, smetanová či barva šampaňského. Tuto klasiku najdeme i u Blanky Matragi. Tradiční bělostné barvy doplňují zajímavé romantické a velice ženské motivy. Rafinované krajkové detaily nebo nezapomenutelná květinová dekorace šatů střídá i barevnější provedení rób. Překrásné pestré kombinace multikolorních společenských šatů jsou pro Blanku Matragi přímo signifikantní. Není divu, že i ve svatebních šatech najdeme vzájemné prolínání jemných barevných tónů, které dodají celému modelu jedinečnost a neotřelý náboj.

Střihy

Svatební šaty s dlouhým rukávem, které rafinovaně odhalují ramena, klasické korzety s ženským výstřihem nebo sofistikované střihy šatů na ramínka – stačí si jen vybrat a objednat si správnou velikost. Šaty se vyznačují lehkostí a to i v provedení s bohatou sukní jako pro princezny. Příznivkyně módy inspirované 50. léty mohou sáhnout po svatebních šatech rovného střihu.

Ceny

Důležitý bod, kde končí hranice snění a začíná realita, tvoří cena svatebních šatů. Svatebních modelů nabízí butiky Blanky Matragi několik. Rozmanité pojetí i zpracování se odráží v poměrně široké škále cen. Nejlevnější svatební šaty pořídíte již do 45.000 Kč, dražší modely světové návrhářky se pohybují nad 100.000 Kč a v nabídce najdeme i šaty za 180 000 Kč.

Pořízení samotných šatů není nejlevnější záležitostí, ale pokud přihlédnete ke kvalitě zpracování, světové značce a jedinečnosti modelu, dostáváme se do jiných dimenzí. Zapomeňte na průměrné svatební šaty z předražené půjčovny. I ty nejkrásnější modely budou v porovnání se svatební róbou od Blanky Matragi pouze nudnou šedí.

Doplňky

Kromě svatebních šatů si od značky Blanka Matragi můžete zakoupit ještě nezbytné svatební doplňky. Precizně zpracování a bohaté zdobení najdeme také u závojů a u dalších svatebních doplňků.

 
 
O svatebních šatech od Blanky Matragi nemusíte jen snítO svatebních šatech od Blanky Matragi nemusíte jen snít

Přečtěte si více