Marriage Guide online

Jaká vůně vás provede uličkou k oltáři?

Text: elnino.cz

PR text Už víte, jak budete vonět, až svému panu Božskému řeknete ano? Volba parfému, který vás provede svatebním dnem je nepochybně stejně důležitá jako výběr svatebních šatů, bot, účesu i líčení a dost možná i snubních prstýnků. Je to totiž právě vůně, která vám i po letech oživí vzpomínky a vy si tak svůj jedinečný den budete moci užívat znovu a znovu. Jak budete vonět vy?

Jaká vůně vás provede uličkou k oltáři?Zobrazit galerii (5)
Foto: elnino.cz

Nejdůležitějším kritériem výběru je to, že vůně musí vonět především vám. A v druhé řadě pak samozřejmě vašemu nadcházejícímu. Sáhněte po osvědčené vůní, kterou dobře znáte a víte, že vám s ní nehrozí žádné nepříjemné překvapení. Měla byste se díky ní cítit dobře, jedinečně a měla by vám také pomoci zvládnout celodenní emoční vypětí, kterému pravděpodobně ve svůj svatební den čelí každá nevěsta.

Podmanivá, ženská a svěží

Osvěžující toaletní voda Hugo Boss The Scent For Her
Osvěžující toaletní voda Hugo Boss The Scent For Her | Foto: elnino.cz

Léto je jedním z nejoblíbenějších svatebních období a do teplých dnů se skvěle hodí osvěžující toaletní voda Hugo Boss The Scent For Her. Hlavní roli zde hraje úvodní šťavnatá broskev, doplněná zelenou mandarinkou, medem a pikantním pepřem. Omamné květinové srdce ustupuje gurmánské sladké tečce na závěr, a sice lahodnému kakau. Jemná a něžná vůně je pro nevěsty ideální.

Osvěžující harmonie a oslava přírody

Oblíbená toaletka Versence od Versace
Oblíbená toaletka Versence od Versace | Foto: elnino.cz

Vdáváte se venku v přírodě? Nezaměnitelnou atmosféru vaší svatby překrásně dokreslí oblíbená toaletka Versence od Versace. Nechte se zlákat sebevědomou směsicí citrusového úvodu, květinového srdce a dřevitě-pižmového základu. Radostná a vitální vůně potěší všechny vaše smysly, a to nejen ve svatební den.

Vychutnávejte svatební den plnými doušky

Parfémovaná voda od Giorgio Armani s výmluvným názvem Sì
Parfémovaná voda od Giorgio Armani s výmluvným názvem Sì | Foto: elnino.cz

Jaká vůně by dokázala lépe charakterizovat vaše ano než parfémovaná voda od Giorgio Armani s výmluvným názvem Sì? Jestli si ráda každý den života užíváte naplno, vaše svatba by neměla být výjimkou. Podpoří vás v tom neodolatelný mix listů černého rybízu, vanilky a pačuli. Parfémovaná voda Sì vám propůjčí svůdnou eleganci a smyslnost

Nadčasový koktejl plný květin a ovoce

Voňavý klenot v nezaměnitelném flakonku J´adore od Christiana Diora
Voňavý klenot v nezaměnitelném flakonku J´adore od Christiana Diora | Foto: elnino.cz

Ozdobte svou svatbu voňavým klenotem v nezaměnitelném flakonku J´adore od Christiana Diora. Zlatavý elixír vůně vás okouzlí povedenou kombinací květinových a ovocných tónů v čele s jasmínem, hruškou, melounem, konvalinkami a magnoliemi. Díky moderní parfémované vodě bude váš svatební den nezapomenutelný.

 
 

Přečtěte si více