Marriage Guide online

Jak se my „holky“ loučíme se svobodou

Text: Renata Krňáková
Jak se my „holky“ loučíme se svobodou
Foto: Renata Krňáková

Svatební den se blíží a nervozita stoupá. Už víte, jaké budete mít šaty, jaké barvy jsou top pro tuto sezónu a jaké květiny ozdobí Váš svatební stůl. Přesvědčila jste všechny babičky a tetičky, že svatební dort necháte upéct profesionály a výšivku s holubičkami, kterou měla sestřenice Bětka, nemusíte nutně zdědit právě vy. Naštěstí máte kamarádky. Vaše kamarádky jsou velmi moderní mladé dámy, kterým nemusíte vysvětlovat, proč se liána břečťanu nehodí do Vašeho květinového ombré stylu a že svatební mandle nejsou vánoční specialitou, ale svatební tradicí.

Vaše kamarádky vědí, že být hromosvodem v době svatebních příprav je jejich téměř povinností. Od momentu rozhodnutí, kdy jste „vyměnila všechny chlapy světa“ za svého Jardu, Petra nebo Emila Vás dělí jen pár dnů. Než se Vaše rozhodnutí změní na nezvratnou jistotu, máte ještě poslední šanci přitančit domů nad ránem bosa...neboť pozor, blíží se rozlučka se svobodou!!!

Vaše kamarádky jsou tady od toho, aby Vám naplánovaly poslední úžasný holčičí mejdan. Právě na rozlučku se svobodou se můžete obléknout jako šestnáctky z americké střední. Rozlučka se svobodou je jako stvořená pro koketní účesy, mašle, péřová boa, růžové oblečky, čertí růžky a různé holčičí pitominky, kterým chlapi nerozumí a které holky milují. Cílem rozlučky je budit pozornost a to velkou. Je jedno jestli obrazíte všechny cukrárny ve městě a nakonec skončíte v nočním klubu nebo na travestiti show. Loučit se svobodou se můžete s piknikovým košem na louce, můžete si vyjet vypůjčeným kabrioletem s otevřenou střechou nebo si udělat relax víkend se spoustou zamilovaných filmů a dívčích neřestí. Pozvat si můžete kadeřnici, vizážistku nebo šarmantního fotografa, který Vám udělá book těch nejkrásnějších sexy fotek.

Podstatné je, abyste si rozlučkový večírek užily a zapamatovaly. Co Vám dneska budou všichni tolerovat, by již po svatbě vypadalo hloupě. Co Vás může na rozlučce se svobodou překvapit? Odpověď je - úplně všechno…Vaše kamarádky si totiž nic jiného nepřejí. Celou dobu přemýšlí, jak Vás dojmout, překvapit, rozveselit. Nedivte se, když Vám téměř nic neprozradí. Na svou divokou jízdu pojedete se zavázanýma očima na neznámé místo, ocitnete se v limuzíně nebo hůře v náručí najatého striptéra. I rozlučka se svobodou má ale své hranice. Její podstatou je řádit, pobavit se jako nikdy, ale bez pozdějších výčitek. Takže počítat, kolik toho vypijeme a s kým, se určitě vyplatí i na rozlučce. Otrava alkoholem rozhodně není nejhezčím zážitkem. Pokud máte obavy ohledně průběhu večera, nenápadně naznačte svým kamarádkám, co si výslovně nepřejete zažít.

Co by na rozlučce se svobodou ale chybět nemělo je fantazie a originální dárek pro nevěstu. Tipů se určitě najde spousta. Počítá se s humorem a nadsázkou. Budoucí nevěstě můžeme připravit „holčičí“ kufřík se vzpomínkami a kufřík mladé paní. Do toho prvního se hodí např. krajkové prádélko, lízátka, gumoví medvídci, laciná rtěnka, fotka filmového idola, dívčí památníček. Do druhého kuchařka, průvodce manželstvím, rajcovní zástěrka k plotně, modrý svatební podvazek, aj. Nakonec ještě zbývá otázka, kdo tohle všechno zaplatí. Plánovaná překvapení většinou financují kamarádky rovným dílem. Nevěsta zřejmě objedná pár drinků jako poděkování za úžasný večer a pak už si každý hlídá vlastní útratu. Rozhodně však nepočítejme s tím, že si nevěsta na svou rozlučku vybere své konto do posledního haléře. Tenhle večer děláme my kamarádky pro nevěstu a ne nevěsta pro nás.

Pro ty, které jsme inspirovaly a chystají se zažít rozlučkový večírek „na vlastní kůži“ nabízíme kontakt pro nákup stylových rozlučkových doplňků. Na našich webových stránkách www.mojeparty.cz nebo www.svatebnivyzdoba.cz, můžete mimo jiné zakoupit šerpy pro nevěstu s nápisem „Pozvi mě na panáka“, placky s nápisem nevěsta, růžová boa, růžové doplňky, balonky, aj. Rozlučku Vám můžeme pomoci i zorganizovat. Stačí se obrátit na naši svatební koordinátorku Petru, která má ke svatebním rozlučkám velmi vřelý vztah.

 
 

Přečtěte si více