Marriage Guide online

Čokoládová fontána na svatbě

Text: Michaela Vadová

PR text Symfonie čokoládových chutí z celého světa na vaší svatbě – to jsou čokoládové fontány. Lahodné a krásné zpestření svatební hostiny potěší malé i velké svatebčany. Co všechno byste o nich měli vědět?

Čokoládová fontána na svatběZobrazit galerii (4)
Foto: Čokoraut.cz

Čokoládová fontány na svatební hostině spojují krásu a eleganci fontány a jedinečnou lahodnou chuť pravé belgické čokolády. Na bohatém svatebním rautu bude čokoládová fontána působit jako luxusní zpestření, které všem přinese nezapomenutelný gastronomický zážitek.

Nabídka

Čokoládové fontány vypadají krásně a luxusně, na svatební hostinu je může doplnit svatební výzdoba včetně efektivního osvětlení. Dekorace je důležitá, ale ještě důležitější bude vybírání čokolády, do které si svatební hosté budou namáčet čerstvé ovoce napíchnuté na napichovátku. V nabídce najdeme silné a tmavé aromatické čokolády s intenzivní chutí kakaových bobů z různých koutů světa. Milovníci výrazné chuti sáhnou po čokoládě s vysokým obsahem kakaa (Origin Noir Uganda 80%), fantastickou vůní okouzlí čokoláda z kakaových bobů původem z Kostariky (Origin Noir Costa Rica 64%). Stačí si jen vybrat z bohaté a pestré nabídky.

Kdo má raději krémovou a jemnější chuť mléčné čokolády si vychutná zážitek s čokoládami s jemným nádechem kávy a koření (Origin Lait Vanu Atu 44%), kakaovou a jasnou ořechovou chuť (Origin Lait Venezuela 43%) a mnoho dalších druhů.

Bílou belgickou čokolády do fontány charakterizuje lehká mléčná a máslová příchuť spolu s vůní květin a sušeného ovoce (Origin Lait Dominica 31%).

Tajemství čokolády

Čokoládová fontána na svatbě
Foto: Čokoraut.cz

Ať už si vyberete do fontány mléčnou, hořkou, bílou, karamelovou nebo jakoukoliv jinou čokoládu, vždy požadujte, aby se pro její přípravu používalo pouze originální kakaové máslo. Pouze tak si belgická čokoláda zachová svou nezaměnitelnou a lahodnou chuť. Zlaté pravidlo zní: žádné rostlinné tuky nebo oleje či jiné náhražky.

Čokoládový catering

Fontánu si můžeme pronajmout samostatně, nebo s obsluhou a luxusními doplňky. Díky tomu se nemusíme starat o temperování čokolády, ani o instalaci a správný chod fontány. Stačí si jen užívat plnou čokoládovou chuť…

Pro opravdové čokoládové labužníky doporučujeme na svatební hostinu objednat jedinečný čokoládový raut. Fontánu doplní luxusní čokoládové pralinky Leonidas dovezené přímo z Belgie. Pro výrobu pralinek se používají jen vybrané čerstvé přírodní přísady. Tradiční a originální receptury daly vznik na více než 150 druhů těchto čokoládových nebeských pochoutek.

Jaký vybrat fontánu

Čokoládovou fontánu vybíráme a objednáváme zásadně podle toho, pro kolik lidí bude svatební hostina připravena. Pro menší svatby do 30ti svatebních hostů postačí fontána o velikosti 63 cm, spolu s 3 kg belgické čokolády a s kakaovým máslem. Svatby do 60ti hostů vyžadují již se 4 kg a větší svatební hostiny s 80ti hosty potěší 5 kg čokoládové lahůdky.

Malou 46 cm vysokou čokoládovou fontánu si lze zapůjčit i samostatně, spolu s jedním kilogramem kvalitní čokolády, ale toto menší provedení se hodí spíše na malé svatby, nebo na narozeninové oslavy, party a různé firemní akce.

Více na www.cokoraut.cz

 
 
Čokoládová fontána na svatběČokoládová fontána na svatbě

Přečtěte si více