Marriage Guide online

Makronky a lentilky s vlastním potiskem

Text: Petr Kollman

V dnešní době jsou snad na každé svatbě k vidění takzvané Candy bary. Co to je a jak se dají ještě více zpestřit originálními sladkostmi?

Candy Bar

Candy bar je místo (speciální stůl), který je umístěný poblíž rautu, či hostiny a kde mohou Vaši svatební hosté sladce mlsat. Najdou zde sladkosti různých druhů, které jsou vkusně dekorovány a podtrhují styl celé svatby. Mezi nejoblíbenější pochoutky, umístěné v candy baru, jsou například francouzské makronky, americké cupcaky, dortíky, lentilky apod., které jsou naaranžované do speciálních mís a skleněných dóz.

Originální Candy Bar

Pro větší originalitu nabízených sladkostí můžete francouzské makronky a lentilky nechat speciálně potisknout, například jmény, nebo monogramy snoubenců a datem svatby. Nebojte, barvivo je zcela zdravotně nezávadné a výsledný efekt pak nadchne mnoho svatebních hostů. Lentilky francouzské výroby obsahují velice chutnou čokoládu a dodávají se v mnoha barevných provedeních a tvarech. Jsou zhruba trojnásobně větší, než klasické lentilky a mezi nejžádanějšími jsou lentilky ve tvaru srdce.

Makronky a lentilky s vlastním potiskem
 
 

Přečtěte si více