Marriage Guide online

Staňte se šéfem vlastního kávového cateringu

Životní události jako je svatba nesou sebou několik důležitých úkolů, z nichž jeden z nejdůležitějších je zajištění kvalitního cateringu. Jelikož se jedná o jedinečnou životní událost, je zcela pochopitelné, že vše musí být dokonalé. Svatební catering má naplnit představy snoubenců jak zajistit gastronomické uspokojení chuťových pohárků hostů s profesionální obsluhou a vytvořit tak výjimečnou atmosféru, která bude ladit s celkovým duchem svatebního dne.

Staňte se šéfem vlastního kávového cateringu

Nyní se společně podíváme na to, co všechno catering dokáže pro tento výjimečný den zajistit:

Výběr pokrmů a nápojů

Jeden ze základních pilířů úspěšného svatebního cateringu spočívá v pečlivém výběru pokrmů a nápojů. Každý chod a nápoj by měl nejen chutnat skvěle, ale také ladit s celkovým konceptem svatebního dne.

Design stolování

Estetický a vkusný design stolování hraje roli nejen v tom, jak jídlo vypadá, ale také v tom, jaký dojem by měl u hostů vyvolat. Kombinace barev, dekorací a detailů vytvářejí jedinečnou atmosféru.

Profesionální obsluha

Profesionální obsluha by měla intuitivně reagovat na potřeby hostů a vytvářet pohodovou náladu. Jejich péče a pozornost k hostům mohou výrazně ovlivnit celkový dojem z celé svatby.

Logistika

Bezchybný průběh svatebního cateringu, je nutné mít pod kontrolou také logisticky. Logistika zahrnuje přesnou koordinaci dodávek surovin, efektivní plánování času, rozvržení prostoru a zajištění dostatečného personálu.

Svatební catering vám může ušetřit spoustu starostí, zajišťuje hladký průběh události a zajišťuje patřičnou péči o vaše hosty. Ale co kdybyste mohli tento den udělat ještě zajímavějším a to za minimální investici? Co kdybyste mohli být sami tvůrci nezapomenutelného zážitku? Řeč je o vlastním kávovém cateringu! Zde najdete několik nápaditých tipů, jak ho uskutečnit:

Široký výběr z kávových delikates

Nezapomeňte si zajistit aromaticky výraznou kávu espresso, jelikož představuje základ pro oblíbené nápoje, mezi něž patří Cappuccino, Latte, Mocha, Americano nebo Macchiato. Připravte pro své hosty bohatý výběr chutí a variant z kávových nápojů. Věříme, že téměř každý si přijde na své.

Profesionální barista v podobě kávovaru

Proč nezajistit vlastního baristu ve formě kávovaru? Hosté nejenže budou mít možnost si vybrat kávu podle svého gusta, ale také budou svědky jejího vzniku. Do vašeho kávového koutku připravte alespoň tři snadno ovladatelné kávovary.

Netradiční kávové koktejly

Připravte pro své hosty kartičky s originálními kávovými recepty, například s tím, jak udělat ledovou kávu. Vybavte cateringový stůl nejen kávou, ale i mlékem, cukrem, tonikem, ledem, sirupy a dalšími ingrediencemi. Dejte svým hostům možnost vytvořit si kávový koktejl.

Stylové servírování

Styl, jakým se bude cateringový koutek prezentovat, je zcela na vás. Můžete zvolit originální nádech tradice, například pomocí českých cibuláčků a porcelánových hrnků, nebo se držet moderního trendu a využít termosklenice s uchem nebo kelímku.

Jednoduché, zábavné a za pár korun. Tímto krokem nejen získáte uznání hostů za neotřelý způsob zábavy, ale ještě za každým šálkem kávy bude vznikat neobyčejný příběh.

 
 

Přečtěte si více