Marriage Guide online

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct

Text: Pavla Dočkalová

Chcete se vdávat? Máte v plánu příští rok uzavřít manželství? Nasáváte informace, které vám pomohou udělat váš den „Dé“ naprosto dokonalým? Toužíte po individuálním přístupu a veselce podle představ? Rozhlížíte se kolem, aby vám neunikla žádná novinka, která se svateb týká? Máte pocit, že na něco zapomenete a sami celé přípravy nezvládnete? Pak jste ve správný okamžik na správném místě. .

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéctZobrazit galerii (8)
Foto: unsplash.com

Zorientovat se v problematice pomohou svatební veletrhy, které startují na pomyslném konci letošní svatební sezóny. Akce, určené snoubencům a jejich rodinám, přinášejí mnoho užitečných informací, návody, inspirace, novinky, trendy a zajímavosti ze všech oborů, které mají se svatbou co do činění.

Doslova pod jednou střechou lze zhlédnout módní přehlídky svatebních šatů a pánských obleků, květinovou výzdobu, svatební gastronomii, nevyjímaje dorty a sladkosti. V rámci akcí se prezentují i doprovodné služby, jako fotografové, stylisté a kreativci všeho druhu, kteří zde uvádějí na trh novinky a největší trendy pro nadcházející sezónu. Chcete mít prestižní informace z první ruky? Toužíte být ve středu všeho dění? Pak na svatebních veletrzích nesmíte chybět.

Wedding Bazzar Brno – termín: 10. - 11. 1. 2020, místo: tržnice Zelný trh Brno

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: unsplash.com

Jedná se už o pátý ročník projektu „Svatební inspirace jinak.“ Wedding Bazzar je výstavní a zároveň prodejní akce, která se soustředí na to, aby každý rok přinesla novou inovaci a inspiraci, kterou si mohou snoubenci odnést na svou vlastní veselku. Aktuálním tahákem bazzaru jsou takové originality, jakou jsou svítící písmenka nebo workshop macrame šperků, levitujících kokedamů a kurz krasopsaní.

Svatební veletrh České Budějovice – termín konání: 11.1.2020, výstaviště České Budějovice, pavilon T

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: pixabay.com

Přestože veletrh ještě nezveřejnil konkrétní program, pořadatelé slibují to nejlepší z nejlepšího, na co můžete v jižních Čechách narazit. Cukráři, kuchaři, majitelé salónů se svatebními šaty, hudebníci, stylisté, aranžéři i kreativci si dají dostaveníčko v pavilonu T zdejšího výstaviště, aby uchvátili budoucí nevěsty svými originálními výtvory.

Svatební show ve Vaňkovce – termín: 17. - 18. 1. 2020, místo: galerie Vaňkovka Brno

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: pixabay.com

Desátý ročník největší brněnské svatební akce. Dva dny nabitého programu budou extra „jízda“. Program slibuje módní přehlídky šatů z luxusních salónů, losování párů o svatbu snů zdarma a chybět nesmí ani hudební produkce. Tahákem jsou Monika Bagárová, Milo-Miloš Fiala a Jarek Šimek. Příjemným benefitem návštěvy je možnost zakoupit svatební šaty přímo na místě za bezkonkureční ceny. Přítomné páry mohou poškádlit štěstěnu i v rámci losování o stavbu zdarma v hodnotě 150 tisíc.

Svatební veletrh Pardubice 2019 - termín: 25. – 26.1. 2020, místo: budova ČSOB pojišťovny

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: unsplash.com

Do Pardubic je možné se těšit na tři podlaží plná vystavovatelů, kteří se budou snažit získat a udržet přízeň novomanželů. Čekají na vás exkluzivní veletržní ceny, které běžně jinde nenajdete a za které je možné část exponátů zakoupit. Málokterá akce, jako tato, zajišťuje vstup zdarma pro všechny, čímž si vyslouží obrovský zájem návštěvníků. Zároveň obdržíte tištěný katalog Průvodce Vaší svatbou zdarma a soutěžit můžete o pobyt do luxusního Spa resortu Tree of Life**** v Lázních Bělohrad. Kdo by odolal?

M-Wedding Svatební veletrh Imperial Karlovy Vary – termín: 25.1.2020, místo: Spa hotel Imperial

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: pixabay.com

Karlovarský veletrh umí splnit každé přání a podá dokonalý přehled o možnostech, které se dnešním novomanželům v jejich slavný den nabízejí. Svatební obřad bez starostí, catering na míru, svatební dort, kytice pro nevěstu, after party, služby vizážistů, švadlenek i kadeřníků, nevyjímaje nabídku ubytování. To vše pod jednou střechou. Nenechte si utéct veletrh, který přináší komplexní balíček služeb a je tak jasnou vizitkou, že svatbu snů lze prožít i v luxusu hotelové a lázeňské pohostinnosti. Hlavním tahákem je přehlídka návrhářky Debbie Brown.

Svatební EXPO Praha - termín: 31.1. - 1.2.2020, místo: Hotel International Prague

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: pixabay.com

Svatební Expo je jedním z největších svatebních veletrhů v České Republice. Již při vstupu obdržíte Svatební Expo magazín, plný článků, užitečných rad a tipů a plánek celého veletrhu s jeho programem. Těšit se můžete na přehlídky dámských i pánských svatebních šatů i obuvi, kosmetické i vlasové poradenství zdarma, speciální svatební sekci pro děti a bohatý doprovodný program.

Svatební veletrh Incheba Bratislava – termín: 7.-8.2.2020, místo: Výstaviště Incheba Bratislava

Svatební veletrhy v Čechách, které vám nesmí utéct
Foto: pixabay.com

15. ročník největšího svatebního veletrhu na Slovensku svůj konkrétní program teprve tvoří. Seznam vystavovatelů lez ale už nyní zhlédnout na webových stránkách.

Svatební veletrhy jsou inovativní součástí stavebních příprav. Nabízejí inspiraci, rady a pokochání. Dávají nastávajícím novomanželům absolutní přehled o nejmodernějších možnostech, které jim svatební den nabízí. Tým Marriage Guide bude na všech zmíněných akcí přítomen, aby prezentoval svůj nový katalog 2020, který je koncipován jako kompletní průvodce svatbou.

Každá potenciální nevěsta by měla navštívit alespoň jeden veletrh v životě, aby si vytříbila vkus a ve své hlavě ujasnila, jaký styl obřadu, hostiny i party jí bude vyhovovat nejvíc. Vidět na vlastní oči módní přehlídku nevěst, módní smart casual nebo rustikální obřad, je zkušeností k nezaplacení. Otevře vám nové obzory a budete mít hned jasno, kterým směrem se vydat.

 
 

Přečtěte si více