Marriage Guide online

Svatební oznámení s fotkou

PR text Chcete opravdu originální svatební oznámení, jedinečné, osobité – zkrátka takové, jako jste vy sami? Pak vsaďte na svatební oznámení přímo s vámi – přesněji řečeno, s vaší fotografií.

Fotografie – správná volba

Svatební oznámení, která využívají fotografii jako motiv, je mnoho. Vypadají krásně, elegantně a jsou vkusně zpracovaná. Motivem fotografie mohou být obecné svatební motivy – prstýnky, srdce, květiny, propletené bosé nohy a mnoho dalších témat.

K nejoblíbenějším patří portrétní fotografie, na kterých příbuzní poznají přímo snoubence, případně jejich děti. Chcete-li se zaměřit právě na tento motiv, máte před sebou ještě mnoho možností, jak jej zpracovat. Obrázky mohou být jakoby zavěšené kolíčky na šňůrce, můžete se vyfotit ve svatebním oblečení, nebo naopak – přidat text oznámení ke kvalitní fotce v civilním oblečení. Čím víc budete sami sebou, tím osobitější oznámení bude.

Máte-li jiný nápad, neváhejte a nechte si vytvořit vlastní svatební oznámení na přání. Fotografii pošlete e-mailem a do poznámky napíšete požadované úpravy obrázku. Nezapomeňte, že profesionální zpracování obrázku a grafiky dodá oznámení tu pravou šťávu.

Fotografie bez focení

Svatební oznámení s fotkou

Pokud se vám líbí styl fotografie na oznámení, ale nechcete, nebo nemůžete vytvořit vhodnou svatební fotografii před svatebním dnem (což je pochopitelné), vyberte si z nabídky již vytvořených kvalitních fotografií. Motivy jsou foceny tak, že ani nebude poznat, že na fotce nejste zachyceni právě vy. Inspirovat se můžete na webových stránkách ioznameni.cz.

Objednání

Máte-li před sebou zařizování svatby, vězte, že objednání svatebního oznámení na ioznameni.cz bude jednoduchou a příjemnou záležitostí. Stačí jen do předem připraveného formuláře vyplnit zadávané údaje – čili jména, datum a místo svatby, zadat počet kusů a pak už jen čekat na brzké zaslání grafického návrhu motivu, který jste navrhli.

Nebojte se doladit všechny detaily, profesionální grafická úprava bude stát za to a vaše oznámení bude dokonalé.

 
 
Svatební oznámení s fotkouSvatební oznámení s fotkouSvatební oznámení s fotkou

Přečtěte si více