Marriage Guide online

Inspirujte se originálními žádostmi celebrit

Text: Michaela Vadová

Módní časopisy nás neustále nabádají, ať se oblékáme ve stylu Heidi Klum nebo kadeřnici podstrčíme fotku Pink. Proč by ale i naši partneři nemohli pochytit něco málo od svých slavnějších kolegů?

Inspirujte se originálními žádostmi celebrit

Vybrali jsme pro vás pět nejoriginálnějších žádostí o ruku z řad celebrit. Tak co vy na to, mile dámy? Líbilo by se vám navléknout prsten pod francouzskými hvězdami? Nebo už vás nebaví čekat a vezmete budoucnost do svých rukou, stejně jako zpěvačka Pink?

Heidi Klum & Seal

Říká se, že klíčem k úspěchu je dobrý nápad. Cenami Grammy ověnčený zpěvák Seal se proto rozhodl před svojí vyvolenou pokleknout ve speciálně postaveném iglú. A aby se jeho tehdejší přítelkyně, supermodelka Heidi Klum, nemusela brodit sněhem, objednal pro ni vrtulník. Přidejte k tomu fakt, že se hned příští den slavily Vánoce a máte ukázkovou žádost o ruku. Tak co, pánové, zvládli byste postavit iglú? Nebo jste skončili u sněhuláka?

Katie Holmes & Tom Cruise

To je ale klišé. Tuhle frázi slýcháme čím dál tím častěji. Ale ruku na srdce – když jde o romantiku, ženy jednoduše milují veliká gesta. Možná, že nosit kytky je už trochu otřepané, ale ne nadarmo se říká – květinou neurazíš. A stejně tak si nedovedu představit nikoho, kdo by svému příteli hodil zásnubní prstýnek na hlavu se slovy: „Ty mě žádáš o ruku na Eiffelovce? To je ale klišé!“. Na to zřejmě vsadil i Herec Tom Cruise, když na špičce nejznámější francouzské rozhledny nabídl sňatek svojí kolegyni Katie Holmes. A když to vyšlo jemu, proč by nemohlo i vám?

Christina Aguilera & Jordan Bratman

Ale teď něco z trochu reálnějšího světa. Pokud chcete požádat o ruku ve stylu hudebního producenta Jordana Bratmana, jehož manželkou se stala zpěvačka Christina Aguilera, budete potřebovat:

  • Kytici růží
  • Krabičky
  • Tužku
  • Papír
  • Prstýnek (ideálně s pětikarátovým diamantem)

Pracovní postup:

Všechny květy pečlivě otrhejte. Napište alespoň tucet básní, ty poschovávejte do krabic a následně posypte růžovými okvětními lístky. Do posledního „dárečku“ pak vložte prsten. Už se vám v hlavě rýsují nápady na milostnou poezii? Nebo stále nemůžete přijít na slovo, které by se rýmovalo s „brát”?

Katherine Heigl & Josh Kelley

Dalším poměrně osvědčeným trikem je zahrát vaší drahé na nostalgickou strunu. Zkuste před ní tedy pokleknou na místě vašeho seznámení tak, jako to udělal zpěvák Josh Kelley. Ten se s herečkou Katherine Heigl potkal při natáčení svého klipu a o ruku jí požádal právě v domě, kde se video kdysi natáčelo. A malý tip na závěr – pokud k vašemu osudovému seznámení došlo na záchodcích klubu nebo jiném podobně neromantickém místě, vymyslete raději jiný plán.

Pink & Carey Hart

A na závěr něco pro emancipované. Už vás nebaví čekat, až milý objedná zájezd do Paříže nebo si osvojí základy stavby iglú? Vezměte situaci do svých rukou tak, jako zpěvačka Pink. Svého přítele, motocrossového jezdce Careyho Harta, zaskočila během závodů, když při jeho rozjezdu povstala a v rukou třímala ceduli s nápisem „Vezmeš si mě?”. Tu pak po chvíli otočila a odhalila nápis hlásající „Myslím to vážně!”. Carey se naštěstí zachoval jako gentleman a okamžitě ukončil závod, aby své nastávající řekl ano. Tak co dámy, troufly byste si na něco podobného? Jen drobná rada – zkuste si pro svoji žádost vybrat jinou chvíli, než je zápas Premier League. Mohlo by se totiž dost snadno stát, že místo očekávaného „ano” uslyšíte: “To byl přece jesnej ofsajd!”

 
 

Přečtěte si více