Marriage Guide online

Novinka pro svatební focení: Fotokoutek v karavanu se představuje

PR text Svatební den bývá pro budoucí novomanžele a jejich nejbližší rodinu vždy nezapomenutelný. Ostatním svatebním hostům však může splynout vaše svatba s mnoha jinými, které již pravděpodobně navštívili nebo je ještě čekají. Abyste se od ostatních odlišili a dali svatebčanům kromě jedinečného zážitku i krásný hmotný suvenýr ze svatby, využijte žhavou novinku, kterou je fotokoutek v karavanu.

První český Fotokaravan se inspiroval u podobných projektů v zahraničí. V Evropě i v zámoří platí, že na velkých společenských událostech nesmí fotokoutek chybět, a tak stále roste zájem o jeho netradiční pojetí.

FOTOKARAVAN naživo a zdarma na Svatebním EXPU 2023

Novinku pro svatební focení přináší do Česka provozovatel s dlouholetými zkušenostmi na poli klasických fotokoutků. Že bude Fotokaravan to pravé i pro vaši svatbu se můžete přesvědčit na veletrhu Svatební Expo, který proběhne ve dnech 24. a 25. 2. 2023 v Praze. Zdarma si odnesete malý dárek a svoji fotku v profesionální kvalitě, a rozhodně vás potěší i výrazná veletržní sleva, když si Fotokaravan hned objednáte i pro svůj velký den.

Nepropásněte svoji šanci a získejte vstupenky na Svatební Expo 2023 zdarma! Napište na e-mail chci@fotokaravan.fun a přijďte načerpat inspiraci, seznámit se s nejnovějšími trendy a vyzkoušet si jedinečný FOTOKARAVAN. Ozvěte se co nejdříve, počet volných vstupenek je omezený.

Novinka pro svatební focení: Fotokoutek v karavanu se představuje

Zábava pro všechny svatebčany

Když se hosté začnou sjíždět na místo svatby, zbývá ještě do samotného obřadu zpravidla dost času. Jak tyto dlouhé chvíle zábavně využít? Stačí třeba nasměrovat svatebčany k Fotokaravanu a požádat je o vyfocení a následné nalepení fotek doplněných osobními vzkazy do svatební knihy. Profesionální obsluha jim přitom bude ochotně k ruce.

Po obřadu, když už bude svatební párty v plném proudu, se stane Fotokaravan vítaným zpestřením programu. Stejně jako jiné fotokoutky je vybavený vtipnými a originálními rekvizitami, a navíc poskytuje při focení trochu velmi vítaného soukromí, takže z výsledných fotek pokaždé čiší nefalšované emoce a smích.

Originální venkovní fotokoutek

Pokud přemýšlíte, jak vyřešit fotokoutek při venkovní svatební oslavě, můžete se na Fotokaravan spolehnout. Zazáří jako jedinečný doplněk prostředí, který se přizpůsobí stylu celé vaší svatby.

Věděli jste například, že v ceně fotokoutku je i návrh grafického proužku, na kterém bude uvedený text podle vašeho přání? Nejčastěji se samozřejmě uvádí datum sňatku a jména novomanželů, nicméně fantazii se meze nekladou. Jisté ale je, že ani po letech nebudou vaši přátelé muset složitě vzpomínat, kde tyto společné fotky pořídili.

Novinka pro svatební focení: Fotokoutek v karavanu se představuje

Svatební focení All inclusive

Fotokaravan funguje jako “All inclusive” fotokoutek. Zarezervujte si termín, vyberte styl fotopozadí a motiv grafického proužku, a o zbytek už bude postaráno. Stačí zajistit na místě svatebního veselí pár metrů čtverečních zpevněné plochy a přístup k elektřině, popřípadě Wi-Fi připojení pro okamžité sdílení fotek on-line.

Po celou dobu je u Fotokaravanu příjemná profesionální obsluha pro případ, že by někdo z hostů potřeboval pomoc. Bezstarostné focení je zaručeno také díky tomu, že v ceně pronájmu karavanu je i neomezený tisk fotografií ve špičkové kvalitě. Svatebčané se tedy mohou opravdu vyřádit a odnést si na památku osobité svatební suvenýry.

 
 

Přečtěte si více