Marriage Guide online

Vybíráme datum svatby podle numerologie

Text: Lenka Zelnitiusová

Neustále přemítáte o tom, jaké datum pro váš sňatek zvolit? Jednou máte chuť se přiklonit k tomu, co symbolizuje vaše první jarní rande a podruhé zase uvažujete nad tím, že do toho „praštíte“ raději v létě, aby vám počasí vyšlo na jedničku? Najít ten správný termín veselky může pomoci také numerologie. Co dané číslo symbolizuje a které pro vás bude tím vůbec nejlepším? To vám prozradíme v dnešním článku.

Vybíráme datum svatby podle numerologieZobrazit galerii (3)
Foto: Pixabay.com

Určit datum svatby je z hlediska plánování zcela klíčový aspekt. Pokud věříte na pozitivní propojení se silou vesmíru, neváhejte se propočítat k ideálnímu termínu svatby. Numerologie vám s tím pomůže. Díky ní můžete vsadit na šťastná čísla.

Jak na to?

Je to skutečně jednoduché. Sečtěte všechny čísla, která obsahuje váš svatební termín. Finální výsledek bude až ten, který obsahuje pouze jednociferné číslo.

Praktický příklad

19. 9. 2019 = 1+9+9+2+0+1+9 = 31 = 3+1 = 4

Výsledkem je tedy číslo 4.

Jednička

Vybíráme datum svatby podle numerologie
Foto: Pixabay.com
 • Jak už to tak bývá, tak jednička předurčuje začátek něčeho nového a v tomto směru nové životní etapy, která vám od základů změní následující zítřky v pořadí. Dle nauky o čísel vám bude přáno. Vaše manželství bude doprovázet touha usilovat o mírumilovné partnerství bez hádek a konfliktů. Tak neváhejte!

Dvojka

 • Symbol partnerství a emocí. Obě esence, které jsou pro manželství zcela klíčové. Dvojka, jako vaše svatební číslo, vám zaručuje ideální den pro uzavření sňatku a potvrzení lásky před bohem či na radnici. Založení rodiny tak absolutně nic nebrání.

Trojka

 • Zatímco výše uvedená čísla představovala spíše emocionální výhody, trojka přináší zase ty materiální jako jsou finance, úspěch či společenský statut. Nemluvě o tom, že partneři budou vynikat také v rámci výchovy dětí a dle numerologie existuje reálná šance, že budou táhnout za jeden provaz. Co si přát víc!

Čtverka

 • Ideální den k budování pevných základů, které opravdu vydrží. Navíc nás čtverka vybízí k tomu, abychom se zaměřili na detaily a opravdu nic v rámci svatebního dne neponechali náhodě. Na tu totiž spoléhat nelze. Pro klid v duši obvolejte veškeré dodavatele a vkročte do manželství pravou.

Pětka

 • Stejně jako jsme ji měli neradi ve škole,tak to bude i ve svatebním směru opravdu nedostatečný výsledek. Do manželství vznáší nečekané události. A ty nemusí být zrovna příjemné. Raději si zvolte jiný svatební termín.

Šestka

 • Pokud se doberete k tomuto výsledku, tak jásejte. Číslo šest přeje lásce a citům, proto je ideální se z nich v tento den vyznat a slíbit si věrnost v dobrém i zlém. Zajistí vám šťastný svazek plný něhy, pochopení a harmonie. Šestka je obecně pokládána za šťastné číslo, ať už z hlediska astrologie, numerologie nebo životní aspirace. Lepší den pro svatbu neexistuje.

Sedmička

 • Plánujete s drahým obřad v kostele? Pak rozhodně nešlápnete vedle. Den začněte třeba milou meditací přání, nebo rozjímáním nad spokojeným a vyváženým manželstvím. Energii, která se bude šířit, umocníte na druhou, což vám zajistí hojnost i radost.

Osmička

 • Vyšlo vám jako svatební číslo právě osmička, a to aniž byste si to dopředu zkoušeli? Numerologie nás v tomto směru nabádá, abychom si pohlídali především finance. V praxi to znamená, že bychom neměli zbytečně navyšovat rozpočet či si snad svatbou dělat dluhy. Nechtějte přehánět vůbec nic, zařizujte veselku především tak, aby se líbila vám. Nevstupujte do manželství, pokud nemáte vyřešené věci z minulosti. Může se vám to nehezky vymstít.

Devítka

 • Číslo devět je symbolem pro uzavírání a bilancování životních událostí, nikoli pro nový začátek, jakým je například svatba. To by opravdu nedopadlo dobře. I když záleží především na vás, jak tuto charakteristiku chápete. S příchodem manželství totiž něco končí, rozhodně svobodný život.

Pár tipů na závěr

Vybíráme datum svatby podle numerologie
Foto: Pixabay.com
 • Pokud na šťastná či méně šťastná čísla nehrajete a už vůbec na ně nevěříte, pak nechejte otázku numerologie stranou a zvolte si termín svatby dle vašich preferencí.
 • V opačném případě si neváhejte vypočítat ideální svatební datum zkušeným numerologem, který v termínu zohlední datum narození nevěsty i ženicha.
 • Moc čísel pokládejte spíše za pomocnou berličku při výběru termínu svatby. Pořád totiž záleží jen na vás dvou, zda vaše manželství bude šťastné.
 • Jako magické datum nevěsty rády vybírají to s totožnými číslicemi jak v oblasti dne, tak měsíce i roku.
 
 

Přečtěte si více