Marriage Guide online

Svatební placky

Text: ioznameni

PR text Svatby už jsou v plném proudu, svatební oznámení máte již hotové, ale ještě něco Vaší svatbě chybí? Napovíme Vám - jsou to Svatební placky.

Svatební plackyZobrazit galerii (13)
Foto: ioznameni

Co jsou to ty Svatební placky?

Svatební placky (odznaky) jsou originální doplněk každé moderní svatby, nahrazují nebo doplňují Myrtu či jiný vývazek. Na plackách může být motiv ze svatebního oznámení, nebo zcela jiný, to je na Vás. Většinou placka obsahuje jména novomanželů a datum svatby. Svatební placky si hosté odnesou jako památku na Váš svatební den.

Svatební placky
Foto: ioznameni

Placky jako jmenovky se jmény hostů

Oblíbenou variantou se také stávají placky nahrazující jmenovky na stole. Každá placka obsahuje jméno hosta, který po nalezené svého místa usedne ke stolu a placku si připne na viditelné místo. Pomáhá to také při seznamování, oživíte si snadno jméno hosta, které jste stihli zapomenout.

Svatební placky
Foto: ioznameni

Loučení se svobodou

Svatební placky můžete také využít, pokud budete mít rozlučku se svobodou. Klasické rozlišení týmů na "Tým nevěsty" a "Tým ženicha" by nemělo chybět na žádné správné rozlučce.

Svatební placky
Foto: ioznameni

Jakou zvolit velikost?

Pokud máte jednoduchý motiv, tak Vám postačí malé decentní odznáčky 25 mm. Pokud ale plánujete více textu či fotografii, tak doporučujeme 37 mm. Pak se stačí jen rozhodnout, zda budete chtít odznaky připevnit pomocí spínacího špendlíku nebo magnetu s protimagnetem.

Svatební placky
Foto: ioznameni

Kde mohu objednat?

Svatební placky Vám do 3 - 5 dnů vyrobí firma Originální svatební oznámení | ioznameni.cz. Kromě placek si zde vyberte svatební oznámení, pozvánky k rautu a stolu, svatební stromy nebo třeba etikety na víno. Více na www.ioznameni.cz

Svatební placky
Foto: ioznameni
 
 
Svatební plackySvatební plackySvatební plackySvatební plackySvatební plackySvatební plackySvatební placky

Přečtěte si více