Marriage Guide online

Unikátní svatební oznámení

Text: CANVAS dAMORE

PR text Budete se letos vdávat nebo ženit? Pak možná právě teď přemýšlíte o tom, jak by mělo vypadat Vaše svatební oznámení, které bude neobvyklé, bude Vás vystihovat, které zaujme, pobaví a které bude Vaše rodina pyšně ukazovat. Přinášíme Vám několik rad, které by se Vám mohly při výběru originálního svatebního oznámení hodit.

Unikátní svatební oznámení

Trendy barvy svateb pro rok 2016

Na začátku je dobré zamyslet se nad tím, do jaké barvy bude Váš svatební den laděn. Řídíte se aktuálními trendy? V oblasti svateb jsou pro rok 2016 v kurzu především studené odstíny pastelových barev, zejména mentolová, tyrkysová a odstíny fialové. Aby Vaše svatba působila celistvě, měly by veškeré dekorace, doplňky i svatební oznámení ladit do stejných barev.

Originální svatební oznámení na míru

Prošli jste už desítky webů nabízejících svatební oznámení a žádné se Vám nelíbí? Máte dost hrdliček, prstýnků a srdíček? Vytvořte si vlastní! Netroufáte si na to nebo na to jednoduše nemáte dostatek času? Nevadí, originální svatební oznámení Vám pomohou vytvořit profesionálové z designérských studií. Nezáleží na tom, zde chcete formální, luxusní, cool, bláznivé, vtipné nebo retro oznámení, v dobrých kreativních studiích si poradí se všemi Vašimi požadavky a poskytnou Vám kompletní servis. Navíc Vám mohou vytvořit i jmenovky na stůl ke svatební hostině, menu na svatební hostinu, RSVP kartičky, pozvánky ke svatebnímu stolu, pozvánky na svatební party, knihu hostů a další tiskoviny dle Vašeho přání, vše ve stejném designu. Všechny tyto služby nabízí například designové studio CANVAS d’AMORE, které se specializuje výhradně na svatební tiskoviny.

Další důležitou volbou je, na jaký papír svatební oznámení vytisknout a jakou vybrat obálku. Už dávno neplatí, že oznámení musí být na bílém papíře. Barevnosti se meze nekladou, je možné použít lesklý, matný nebo strukturovaný papír, nestandardní formáty oznámení i obálek. Nezapomeňte, že pokud oznámení předáváte osobně a neposíláte ho poštou, obálku nikdy nezalepujte.

Co by na svatebním oznámení nemělo chybět

V oblasti vzhledu svatebního oznámení se fantazii meze nekladou. Je ale několik zásad, co by na správném svatebním oznámení určitě nemělo chybět:

  • jména snoubenců
  • datum a čas svatebního obřadu
  • místo, kde se budete brát
  • adresy snoubenců, případně jedna společná adresa, kam Vám mohou gratulanti poslat blahopřání ke sňatku.
 
 

Přečtěte si více