Marriage Guide online

Cestovatelská svatba

Text: Báječná svatba

PR text Představujeme Vám originální svatbu Lenky a Petra, nadšených cestovatelů, pro něž jsou návštěvy cizích krajů životní stylem a vášní. Vzpomínky z dalekých cest se tak promítly i do této nádherné vintage svatby....

Cestovatelská svatbaZobrazit galerii (3)
Foto: Tomáš Vrzala, František Gebr

Koncept

Lenka a Petr mají cestování jako životní vášeň, tudíž rozhodování o designu bylo snadné. Použili jsme motiv kompasu, jako symbolu cestovatelů a dalekých cest. Jeden malý kompas jsme umístili na svatební kytici, aby nevěsta vždy našla cestu k ženichovi. Samozřejmě cestovatelských stylů je mnoho, tudíž fantazii se meze nekladou. Vytvořili jsme několik tématických koutků, kde jsme aplikovali cestovatelské prvky. Místo čísel stolů jména cestovatelů, místo candy baru koutek s dobrotami z cest, cestopisné knihy na stolech, klícky s romantickými květinami. Základní barvu jsme zvolili šedou, jako akcentní barvu růžovou. Nostalgii z dalekých cest umocnil vintage styl.

Lenka a Petr

byli nesmírně milí a spolupráce s nimi byla pro nás velice příjemná. Už od začátku jasně věděli, co chtějí, jen trochu váhali s výběrem místa. Nakonec padla volba na designový restaurant .Všichni se skvěle bavili, svatba měla neuvěřitelnou atmosféru. Děkujeme za skvělou spolupráci.

Zábava

Láska k cestování byla poznat nejen z výzdoby, ale i z dalších detailů. Na velkém plátně se celý večer promítaly fotografie Lenky a Petra ze všech jejich cest. Hosté si pochutnávali na tradiční české kuchyni, ale i na francouzských sýrech, belgických pralinkách, dortících s madagaskarskou vanilkou a mnoha dalších mezinárodních specialitách. A vrcholem večera byl čínský vynález – velkolepý ohňostroj. Nadšený potlesk hostů zněl ještě dlouho po jeho skončení. Potom se vrhli na parket, kde tančili až do rána.

Výběr místa

je pro každou svatbu naprosto zádsadní záležitost. Při výběru je osobní návštěva nezbytná. Rozhodně dejte na první dojem, budete zde trávit jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života a měli byste se cítit skvěle. Vyptejte se na všechny podrobnosti, zvažte veškeré klady a zápory daného místa a následně pečlivě vybírejte. Lenka s Petrem váhali mezi dvěma místy, ale nakonec se rozhodli pro restauraci SOHO, pro její jedinečný interiér, skvělou kuchyni a servis. Nakonec se to ukázalo jako skvělá volba.

Báječná svatba & Frezia Fleur

 
 
Cestovatelská svatbaCestovatelská svatba

Přečtěte si více