Marriage Guide online

Dokonalá svatební oslava: Jak ji naplánovat?

PR text Pokud vás čeká svatba, jistě už od předání prstýnku přemýšlíte, jak by vlastně měla svatební oslava vypadat. Každý rok se trendy ve svatebních přípravách mění, pokud si tedy nejste jistá, jak na to, nechte se námi inspirovat, aby byl ten váš den prostě nezapomenutelný.

Dokonalá svatební oslava: Jak ji naplánovat?
Foto: MakeStory Studio / Shutterstock.com

Svatební stylista

Pokud se bojíte, že nedokážete všechny dekorace a barvy dokonale sladit, vsaďte na profesionála a přizvěte si stylistu, který zajistí, že všechny prvky budou ladit dohromady. Poradí vám také s nejvhodnějšími dekoracemi, jako jsou například svítící písmena, světelné řetězy, romantické svíčky či girlandy, které by na žádné svatbě prostě neměly chybět.

Hudba

Hudbu nikdy nesmíte podcenit. Není nic horšího, když se hosté nebaví. Na každé svatbě se sejde více generací, proto je vhodné objednat svatebního DJ, který má zkušenosti a ví, komu, kdy a co zahrát. Proto bude zajištěno, že se ani kamarádi, ani babičky prostě nudit nebudou.

Květiny

V případě dokonalé svatby platí, že čím více květin, tím lépe. Samozřejmostí jsou svatební květiny na stole, nicméně můžete využít prakticky každý kout svatebního sálu. Mohou být klidně i umělé, dnes jsou na trhu takové, které byste od živých nerozeznali. Nejlepší volbou jsou pivoňky, orchideje a růže.

Dárečky pro hosty

Nejenom vy, ale i vaši svatební hosté by měli na váš velký den mít nějakou příjemnou vzpomínku. Oblíbenými dárečky jsou svatební bonboniéry. Pokud chcete něco, co hostům vydrží, vsaďte na svatební magnetky, ozdobná pera či mýdélka.

Fotografie

Samozřejmě je potřeba, abyste měli svůj den zpečetěný nejenom zážitky, ale také obrázky. Svatební fotograf je jistota, nicméně vaši přátelé vás znají, a proto je dobré jim pořídit jednorázové fotoaparáty na zachycení vtipných momentek. Nezapomeňte také na fotokoutek se spoustou vtipných nápisů.

Svatební hostina je nezapomenutelný zážitek, tak si ji hlavně užijte a nechte se jednou opečovávat i vy.

 
 

Přečtěte si více