Marriage Guide online

Podzimní svatba v Krušných horách

Text: Kristýna Milská, svatební koordinátorka

Že svatby jsou jen v létě, to už dávno neplatí. To byl právě ten důvod vytvořit tento podzimní editorial. Jako inspiraci pro budoucí nevěsty, že podzimní svatba může být nádherná plná barev a tajuplné atmosféry.

Podzimní svatba v Krušných horáchZobrazit galerii (4)
Foto: M-WEDDING

Každý z nás je originál a tak by se k němu mělo přistupovat. Proto každému páru šiji svatební den na míru. Ráda objevuji nové věci a pomáhám novomanželům být originální a autentičtí. Z toho důvodu několikrát do roka organizujeme svatební editorialy. Snažíme se tak lidem představit něco nového, ať už je to svatební styl, místo či neobvyklé roční období a tím jim dát podnět k přemýšlení.

Podzim je nejmagičtější období roku

Podzimní svatba v Krušných horách
Foto: M-WEDDING

Je tak ideálním časem pro lidi, kteří mají rádi přírodu a jsou tak trochu dobrodružné duše si říci své ano. Celý koncept jsem měla v hlavě už od začátku. Výrazný pár v podzimním lese, dekorace laděné do tmavších podzimních tónů béžové, hnědé, zlaté a tmavší atmosférické fotografie které celou scénu dokonale zachytí. Důležitým bodem jsou pak svatební šaty, které svou bílou barvou, střihem a lehkostí přináší do temného podzimního lesa potřebný kontrast a povyšují tím celou scénu.

Podzimní svatba v Krušných horách
Foto: M-WEDDING

Vždy spolupracujeme s prověřenými především lokálními dodavateli. Novomanželi se pro editorial stali Sarah a Jiří, kteří tvoří krásný pár i v reálném životě a tak do focení vnesli skvělou chemii, kterou mezi sebou mají.

Podzimní svatba v Krušných horách
Foto: M-WEDDING

Rafinovaného líčení se ujala Sandra Braunová, které projevila svůj cit pro detail. O účes dotvořený podzimním věnečkem se postarala Adéla Kuželíková, která se následně také postavila za hledáček fotoaparátu, protože je to umělecká duše, která se našla v tomto odvětví. Květinovou výzdobu zajistila Něžná Pivoňka, která veškeré své dekorace tvoří z vlastnoručně vypěstovaných květin v Krušných horách. Za dekoraci a pomoc s přípravou vděčím své kolegyňce Nikče, která je mojí pravou rukou.

Web: M-WEDDING autor svatebního editorial

Instagram: @m_wedding_agency

Facebook: @MWeddingAgency

 
 

Přečtěte si více