Marriage Guide online

Svatební oznámení až po svatbě

PR text Tajná svatba může být dobrodružná, romantická, určitě je méně komplikovaná, než velkolepá organizace náročného svatebního dne. Na co ovšem nesmí tajně vzatý novomanželský pár zapomenout? Na speciální svatební oznámení po svatbě. Tento bezesporu zajímavý fenomén má něco do sebe a stává se velmi populárním.

Oznámit, že jste se vzali, je velká věc. K nejlepším z různých osvědčených způsobů patří zaslání nebo předání vkusného po-svatebního oznámení. V kategorii „po svatbě“ na webu ioznameni.cz najdete zajímavé tipy, jak radostnou novinku poslat do světa rodiny a přátel.

Velmi zajímavým a oblíbeným způsobem je zpracování svatební fotografie. Buď můžete využít společnou svatební fotografii a nechati ji profesionálně doplnit textem, nebo zvolte originální grafickou úpravu fotek. Fotku lze oříznout do elegantního rámečku, doplnit drobnými motivy, srdíčkem apod. Profesionální grafické zpracování fotky a textu je nenahraditelné a rozhodně se vyplatí.

Pro malé svatby

Svatební oznámení až po svatbě

Svatební oznámení po svatbě volí také ti, kteří měli malou svatbu a nepozvali na ni všechny své přátele a příbuzné. Předáním nebo zasláním vkusného oznámení o svatbě předejdete trapným situacím a zároveň dáte najevo pozornost. Utajené svatby jsou velice romantické a tak je jen na vás, jakým způsobem o svém tajemství dáte druhým najevo.

Aby oznámení bylo malým dárkem

Nezapomeňte, že pro všechny, kdo na svatbě nebyli, bude vaše originální po-svatební oznámení malým dárkem a milou pozorností. Proto byste se na výběr i provedení oznámení měli opravdu zaměřit. Pusťte uzdu fantazii, dopřejte si úpravy do finální podoby přesně podle svého vkusu.

 
 
Svatební oznámení až po svatběSvatební oznámení až po svatbě

Přečtěte si více