Marriage Guide online

Bílé nebo barevné kytice, jak vybrat svatební kytici

Text: Karin Hanzlíková

PR text Máte rádi bílé, nebo barevné kytice? K čemu byste měly přihlédnout při výběru svatební kytice? Bílou, pudrovou, nebo barevnou svatební kytici? A mnoho dalších otázek si klade při výběru svojí svatební kytice téměř každá nevěsta. Podle čeho tedy vybírat svatební kytici a k čemu přihlédnout? Na to se pokusím Vám odpovědět.

Bílé nebo barevné kytice, jak vybrat svatební kytici
Foto: Karin Hanzlíková

Svatební kytice by měla jít ruku v ruce především s vaší osobností, stylem svatebních šatů, vaší postavou, místem, kde se svatba koná a barevnou kombinací, ve které budete mít celou svatbu laděnou. A na co bychom určitě neměli zapomenout, je roční období, ve kterém se svatba bude konat. Kytice na svatbu by měla být nádherná, ale neměla by nikdy zastínit samotnou nevěstu.

Zažila jsem nejeden případ, kdy nevěsta měnila datum svatby, protože si na ní přála mít tulipány či milované pivoňky. V původním termínu tyto květiny zrovna neměly sezónu a bohužel tedy nebylo možné je sehnat, popř. se daly sehnat, ale nikdo nemůže zaručit jejich kvalitu mimo sezónu. Proto vždy doporučuji si ověřit i to, kdy kvete vaše oblíbená květina před tím, než stanovíte termín svatby. Každý ochotný florista, či floristka vám s výběrem vhodných květin rád poradí.

Květiny nám nabízejí v současné době neuvěřitelnou škálu barev. Stále se objevují nové odstíny jednotlivých druhů květin, a proto můžeme svatby vybarvit pestřeji, než třeba naše maminky, či babičky.

Trendy jsou všechny pudrové odstíny a „návrat k přírodě“, což vytváří úžasné přirozené souznění přírodních materiálů a květin. Když přijde otázka na barvu kytice, říkám barevná kytice – proč ne? Příroda je také pestrá a barevná květina mnohdy krásně podtrhne nádherně bílé, či krémové šaty, které má nevěsta právě na sobě více, než čistě bílá, nebo pudrová kytice. I když konečné rozhodnutí je vždy na nevěstě a jejím vkusu.

S výběrem vhodné kytice a dekorace vám vždy rády poradíme v H&H Svatby.

Neváhejte nás kontaktovat na www.hhsvatby.cz, hhsvatby@seznam.cz

 
 

Přečtěte si více