Marriage Guide online

Kde koupit svatební doplňky

Text: Mojeparty

PR text Svatební vkus je velmi široký pojem. Dávno již neplatí, že prioritní barva musí být bílá a klasika bez nápadu vítězí. Svatba může vyjadřovat osobnost snoubenců, vypovídat o jejich zájmech, životním stylu, respektovat módní trendy. Dnešní nevěsty jsou kreativní a svůj svatební den plánují mnoho měsíců dopředu. O svatební výjimečnosti vypovídají detaily a stylové doplňky. Svatba je zážitek, kde hraje hlavní roli atmosféra, emoce a dojmy. Pocitově se Vás musí dotknout, navodit správnou náladu…

Kde koupit svatební doplňkyZobrazit galerii (3)
Foto: Mojeparty

Hledáte odpověď na nejzákladnější svatební otázku? Pak možná plánujete jeden z nejdůležitějších životních okamžiků. Naplánovat jedinečnou svatbu není nic jednoduchého, ale naštěstí ne nemožného. K jednomu z největších dodavatelů svatebních produktů a služeb patří již 8 let společnost MojeParty.cz. Kompletní svatební služby poskytuje pod firemní značkou Moje stylová svatba.cz a nabízí standardní, ale i originální možnosti, jak nejlépe usnadnit snoubencům přípravu jejich svatebního dne

Více než 3000 produktových tipů skladem

Kde koupit svatební doplňky
Foto: Mojeparty

Plánujete svatbu sami? V základní svatební nabídce najdete všechny potřebné doplňky pro svatební den a svatební stolování. Za výhodné ceny nakoupíte kvalitní ubrousky, stolové šerpy, organzy, satény, tyly, stolové dekorace, svíčky, svatební knihy, polštářky na prstýnky, svatební skleničky, dekorace do fotokoutků, aj..

K dispozici je Vám odborně proškolená obsluha, která dokáže posoudit Vaše představy s reálnými možnostmi a poradit nejlepší možná řešení při vlastní realizaci. V rámci produktové nabídky lze využít i službu půjčovny dekorací, potahů a svatebního mobiliáře. Mezi nabídku standardních služeb patří i výběr svatebních oznámení prostřednictvím katalogů, zajištění dodavatelských služeb i dekoratérský servis. Pro svůj nákup můžete využít naše tři prodejny v Praze. Naše svatební kancelář propojená se svatebním prodejem sídlí v nejznámějším svatebním centru Adina v pražských Letňanech.

Originální design, výroba a floristický servis

Kde koupit svatební doplňky
Foto: Mojeparty

Chcete mít svatbu jako ostatní nebo jinou? Nechte si zpracovat návrh svatby „na míru“. Každá svatba nemusí být kopií té předchozí. Naše služby umožní splnit snoubencům vlastní svatební sen a přistupujeme k němu s respektem. Každému nabízíme originální řešení, výrobu svatebních doplňků, harmonické propojení květin se stylem svatby i zvolenou lokací.

Více než 100 realizovaných svateb

Hledáte kompletní řešení a vhodnou svatební agenturu? Není nic jednoduššího, než se objednat na nezávaznou schůzku s naší svatební koordinátorkou. Získáte představu o naší práci, informace o cenách a zbavíte se obav, které často plynou z neznalosti. Nechat realizaci svatebního dne profesionálům neznamená, že do svatebních příprav nemůžete zapojit svoje představy a musíte souhlasit s nabízenými službami.

Svatební koordinátorka naopak citlivě koordinuje Vaše přání s nabídkou dostupných služeb, šetří Váš čas, náklady a striktně se drží Vašeho rozpočtu. Její výhoda je, že zná svatební trh a současně využívá produktové zázemí a pracovní tým společnosti, ve které pracuje. Plánování svatby je pro ni výrazně jednodušší než pro Vás. V našem základním týmu najdete kromě svatebních koordinátorek svatební stylisty, floristy, dekoratéry. Spolupracujeme s ověřenými i známými dodavateli a prověřenými lokalitami. Příprava svatby je každodenní týmová práce, kde hraje velkou roli empatie a možnost společných řešení.

 
 

Přečtěte si více