Marriage Guide online

Kde zapůjčit dekorace a rekvizity na svatbu?

Text: Petr Kollman

Znáte to, máte již skoro všechny dodavatele připravené a domluvené, když v tom si uvědomíte, že Vám chybí pár neodmyslitelných detailů, jako například: modrý podvazek pro nevěstu, jmenovky ke svatebním stolům, nůž a lopatka na dort, nebo další drobné detaily, které musíte rychle někde sehnat.

Kde zapůjčit dekorace a rekvizity na svatbu?

I my jsme to měli podobné. Nejdříve jsme sice mysleli, že si vše přichystáme sami, ale čas ubíhal tak rychle, že jsme týden před začátkem naší svatby ještě pár dekorací narychlo sháněli. Naštěstí jsme objevili společnost mojeparty.cz, kterou jsme navštívili v její největší velkoobchodní prodejně v ulici Služeb 609/6 v pražských Malešicích.

No řeknu Vám, že jsme toho nakonec potřebovali daleko více, než bylo původně plánováno :)

Společnost mojeparty.cz se zabývá dekoracemi, rekvizitami a vším, co je potřebné pro pořádnou párty, oslavu, nebo svatbu.

Odjížděli jsme s plným autem dekorací, různých maličkostí a návštěvu Vám mohu jenom doporučit. Pokud chcete ušetřit čas, navštivte jejich stránky, kde najdete e-shop a všechny produkty si tak můžete objednat až k Vám domů! Velice mile nás překvapila jak cena, tak personál, který nám ochotně pomáhal s výběrem.

Navštivte Weddingshop od Marriage guide, kde nalezete spoustu produktů.

 
 

Přečtěte si více