Marriage Guide online

Barevná paleta svatebního dne

Text: Bc. Tereza Kadlecová

PR text Stylový svatební den bez starostí a kompletní servis zajistí svatební koordinátorka Bc. Tereza Kadlecová, www.svatba-hluboka.cz

Barevná paleta svatebního dneZobrazit galerii (21)
Foto: Bc. Tereza Kadlecová

Svatební den je jednou z nejdůležitějších událostí v životě každého člověka. Nejen jeho hladký průběh je náplní mé práce. Postarám se také o kompletní výzdobu a sladění detailů.

Příprava svatby vyžaduje precizní promyšlení všech detailů. Nejen zajištění kompletního servisu a dodávky materiálů a služeb, ale také návrh výzdoby a květinových vazeb patří mezi důležité body. Barevná paleta navodí tu správnou náladu celého dne. Barevné schéma můžeme zakomponovat do všech důležitých momentů svatebního dne. Při svatebním obřadu se mohou květinové vazby, použité na výzdobu slavnostního oblouku uvázat v podobném stylu jako všechny ostatní květiny, které se v den svatby připravují. Květiny mohou také lemovat uličku, kterou prochází nevěsta k oltáři. Přes svatební potahy se mohou zavázat mašle v barvě svatby. Velmi pěkným doplňkem je také polštářek pod prstýnky, který může být taktéž květinový. Při momentu navlékání prstýnků je to velmi romantický detail, převzít prsten z květu růže. V půjčovně máme veškeré vybavení na venkovní svatební obřady. Svatební oblouk bílý i černý, koberec v nekolika barvách, bilé židličky, stojany na velké květinové vyzby, obřadní stolek. Vše k romantickému okamžiku, kterým bezpochyby svatební obřad je.

Dalším velkým okamžikem je příchod svatebních hostů na místo slavnostní hostiny. Detailně připravená svatební tabule dodá stolování královskou atmosféru. Každá vidlička má své místo, skleničky vyrovnané v perfektních zákrytech, barevné doplňky v podobě běhounů, organzy nebo ubrousky s barevným dekorem. Všechny tyto detaily přispějí k dokonalému efektu a dojmu ze svatební tabule. Maličkosti v barvě svatby zpestří celý den. Do barvy svatby můžete doladit vývazky na myrty, ženichovu kravatu či výzdobu aut. Samozřejmostí jsou květiny pro nevěstu a družičky. Jedním z významných bodů svatebního dne je krájení svatebního dortu, na který se vždy těší nejvíce nevěsta se ženichem. Zdobení dortu může taktéž přispět svým dílem do barevné mozaiky celého dne. Ať už je to zrobení květinové nebo jedlé. Vždy se snažím vyjít snoubencům ve všech jejich přáních vstříc a zajistit tak perfektní svatební den, na který budou vzpomínat celý život. Pomohu navrhnout všechny detaily, objednám veškerý materiál, připravím výzdobu obřadu i hostiny.Snoubenci v den satby nemají žádné starosti, neřeší, zda-li vše stihnou a zda-li mají všeho dost. Je pro mě velmi důležité, aby kompletní dojem ze svatebního dne byl hlavně klidný a pohodový. Bez stresu, obav a zbytečných zmatků.

Svatba na Hluboké - svatba bez starostí.

 
 
Barevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dneBarevná paleta svatebního dne

Přečtěte si více