Marriage Guide online

Profesionální družička

Text: Michaela Vadová

Miluje krásné šaty, květiny, nezaměnitelnou slavnostní atmosféru – zkrátka miluje svatby. Už tolikrát na svatbě byla okouzlena romantikou, že se rozhodla stát se profesionální družičkou.

Profesionální družička
Foto: Flickr.com

Sny

O svatebním dnu sní dívky, slečny, ženy již od malička. První svatební plány vznikají už v mateřské školce. Spoustu předsvatebního plánování ale v realitě není jen příjemné vybírání barev, chutí, vůní, oblečení a přání. Naopak, tvrdá skutečnost předsvatebních příprav již mnoho páru vystresovala. V takovém okamžiku by se každému hodila pomoc a jednou z pomocnic může být družička.

Co všechno profesionální družička dělá?

Družička pomůže s výběrem šatům, může zařídit party jako rozlučku se svobodou, bude oporou pro nevěstu v každém okamžiku a to jak před obřadem, v koupelně, tak i do večerních až nočních hodin svatebního veselí. Na některých svatbách pronáší přípitek a zahajuje svatební veselí.

Všechny tyto funkce údajně zvládá Američanka Jen Glantz, která touží stát se celosvětově první profesionální družičkou. Šestadvacetiletá dívka se inspirovala především svými vlastními zkušenosti ze svateb svých známých a kamarádek. V roli družičky se tak osvědčila, že se rozhodla proniknout do této role hlouběji…a tak začala prostřednictvím webu nabízet tuto roli nebo chcete-li funkci i ostatním cizím lidem. Jaké měla ohlasy?

Kdo potřebuje placenou družičku

Jednak se na ni obrací lidé s důvěrou v její schopnosti a zkušenosti, které za účasti na ostatních svatbách získala. Své služby prezentovala na webu a mnoho z nás překvapí, že odezva byla poměrně nevídaná. Její služby žádají údajně stovky žen z celého světa, zejména ty, které nemají blízkou přítelkyni, která by se role družičky ujala.

V současnosti si tímto svým koníčkem přivydělává, ale v budoucnosti by se chtěla stát první družičkou na plný úvazek. Naopak, někomu přijde přinejmenším zvláštní, že by měl ještě platit dívce za pozvání na obřad a na svatební hostinu. Jakou kariéru tuto mladou dívku čeká – to ukáže čas…

 
 

Přečtěte si více