Marriage Guide online

Svatební Workshop Zlín aneb škola pro snoubence

Text: Svatka
Svatební Workshop Zlín aneb škola pro snoubence

Tento rok se objevil úplně nový druh akce pro snoubence – svěží vánek v záplavě svatebních veletrhů a show je Svatební Workshop ve Zlíně 2. 12. 2017 od 17 hod.

Pořadatelky akce se rozhodly podělit se o své dlouholeté zkušenosti ve svatebních službách se snoubenci a pomoct jim naplánovat svatbu bez zbytečných začátečnických chyb.

A co že vlastně návštěvníky Workshopu vůbec čeká? Nekoná se žádná záplava stánků různých dodavatelů. Naopak, bude tu jedna stage a jeden zkušený profesionál z každého oboru svatebních služeb, který v krátké prezentaci shrne vše, co musíte znát, aby pro vás plánování svatby bylo hračka a svatební den příjemný zážitek bez zbytečného stresu. O své know-how se podělí svatební koordinátorka, majitelka salonu, fotografka, vizážistka, floristka a další.

Hosté se mohou těšit i na komentované módní přehlídky, které jim konečně udělají jasno v tom, jaký je rozdíl mezi regatou, askotem a plastrónem a k čemu se co nosí. No a aby návštěvníci neměli ze všech těch informací nakonec hlavu jako balón, dostanou brožurky s hotovými poznámkami, které si mohou ještě doplnit svými vlastními zápisky.

Výtěžek z akce bude věnován o.p.s DOMINO na pomoc matkám s dětmi v nouzi. Přijďte se dozvědět spoustu užitečných tipů a zároveň podpořit dobrou věc.

Více informací o akci najdete zde: http://svatebniworkshop.cz/

Předprodej vstupenek: https://vstupenka.net/udalosti/svatebni-workshop/

Facebook událost: https://www.facebook.com/events/711753672347161/

 
 

Přečtěte si více