Marriage Guide online

Svatební fotokoutek s kterým se ocitnete třeba v Africe

Text: Matěj Škraňka

PR text O fotokoutcích na svatbu neboli mobilních ateliérech jste asi již slyšeli. Ovšem, slyšeli jste o kouzelných svatebních fotokoutcích, které vás zachytí v africké divočině nebo pod newyorskými mrakodrapy? Jako mávnutím kouzelného proutku budete součástí překrásných scenérií. A přitom budete doma, na svatbě nebo na jiné společenské události. Za vše může zelené klíčovací plátno, což je novinka od AZ-fotosluzby.eu.

Svatební fotokoutek s kterým se ocitnete třeba v Africe

Zelené klíčovací plátno představuje unikátní technologickou novinku určenou přímo pro vaší nezapomenutelnou událost. Díky tomuto speciálnímu fotokoutku tak vdechnete fotografiím nový rozměr. Co je to ale vlastně zelené klíčovací plátno?

Zelené klíčovací plátno vykouzlí jedinečné pozadí

Klíčovací nebo také triková plátna jsou zástěny, které slouží k vytvoření pozadí ve filmu nebo fotoprůmyslu. Obecně lze říci, že technika klíčování se skládá ze sestavení dvou a více obrazových vrstev do výsledného obrazu. Klíčovací plátna známe nejčastěji ze zpravodajských a filmových studií.

V poslední době nastává doslova boom klíčovacích pláten, zvláště pak v souvislosti s vývojem v oblasti počítačových technologií a záznamových zařízení. Zelená klíčovací plátna začínají dobývat také fotografické ateliéry. Fotokoutky se zeleným klíčovacím plátnem jsou však úplnou novinkou.

Hledáte neobyčejnou zábavu pro vaši svatbu? Chcete připravit svatebním hostům jedinečné překvapení? Chcete něco víc, než obyčejný fotokoutek? Fotokoutek se zeleným klíčovacím plátnem bude nejenom dokonalým překvapením, ale i výjimečným zážitkem, který si uchováte na mimořádných fotografiích.

Svatební fotokoutek s klíčovacím plátnem bude hvězdou vaší svatby

Jak to všechno funguje? Přijedeme na vaši svatbu s předstihem a vše připravíme. Ve fotokoutku máme k dispozici rekvizity, masky, bubliny s nápisy a dekorace. Profesionální fotografové z AZ-fotosluzby.eu vás vyfotí a výsledné snímky si můžete odnést domů. Nadstavbu ale představuje naše zelené klíčovací plátno, které dokáže vytvořit neuvěřitelné pozadí!

Fádní jednobarevné pozadí vyměníte za neokoukanou africkou divočinu nebo velkoměstskou scenérii plnou mrakodrapů. Je libo výlet na Měsíc nebo rovnou na Mars? Pro AZ-fotosluzby.eu a náš svatební fotokoutek se zeleným klíčovacím plátnem to není žádný problém. Díky moderní fototechnice a výkonnému grafickému softwaru si svatební fotokoutek doslova užijete.

Jestliže si tedy přejete výjimečnou zábavu na vaši svatbu, na níž budete vzpomínat celý život, tak svatební fotokoutek se zeleným klíčovacím plátnem je ideální volbou. Jsme zkušení, kreativní a svou práci milujeme, což je přidaná hodnota, kterou zákazníci poznají.

 
 

Přečtěte si více