Marriage Guide online

Jaké bylo letošní Svatební Expo?

Text: Lucie Holásková

Mnozí z vás v letošním roce navštívili různé svatební veletrhy a tak pro vás není žádnou novinkou ani veletrh Svatební Expo 2017. Pro ty z vás, kteří o něm slyší poprvé, přinášíme žhavé novinky z letošního úspěšného ročníku.

Svatební Expo - největší podzimní svatební veletrh

Jaké bylo letošní Svatební Expo?

Svatební Expo je svatební veletrh, kam každým rokem přicházejí nejen budoucí novomanželé, ale také milovníci módy a novinek ze svatebního světa. Na veletrhu se každoročně představí velký počet svatebních firem nejrůznějších kategorií. Najdete zde dodavatele svatebních šatů, květin, svatební designéry a aranžéry, cateringové firmy, ale i náš svatební magazín Marriage guide, který má zde každoročně premiéru nového vydání. Veletrh má svou tradici od roku 2011 a jedná se o největší podzimní svatební veletrh v České republice.

Ačkoliv se jedná o profesionály ze svého oboru, také tyto firmy se od sebe navzájem učí a nechávají se inspirovat. Přesně tak, aby vám poté mohli nabídnout to nejlepší ze světa svateb a drželi se aktuálních trendů. Letos se veletrh odehrál ve dnech 24. – 25. listopadu, v hotelu International Prague. Přitom vstupné bylo za symbolickou cenu 100 Kč na oba dva dny. Navíc, účastníci veletrhu měli šanci využít velkých slev od vystavovatelů.

Co se odehrálo na letošním ročníku Svatebního Expa?

V letošním roce jste tak na veletrhu mohli vidět přesně 120 různých zástupců firem ze svatební branže. Účast byla v hojném počtu a na veletrh zavítalo přesně 2094 lidí! Pokud jste se veletrhu zúčastnili a koupili jste lístek do tomboly, můžete sledovat výsledky losování na oficiálních stránkách veletrhu. Kromě toho zde najdete také fotky a veškeré další informace ze Svatebního Expa 2017. Pořadatelem veletrhu je svatební agentura PragueWeddings.com a portál Svatby.cz, které mají již více než 19-ti letou tradici.

Koho jste zde mohli vidět?

Jaké bylo letošní Svatební Expo?

Oba dva dny svatebního veletrhu se konaly hlavně přehlídky svatebních šatů a mohli jste se kochat modely od různých značek - NHUNG Luxus Bridal, Studio Agnes, Svatební Salon Maggie, Naive, Dress My Day. Také zde proběhla přehlídka pánských obleků - Suits Up, Galard. A přehlídka svatebních trendů - Svatební Dům Nuance.

Vyhlašovalo se i nejlepší svatební místo roku 2017!

Jaké bylo letošní Svatební Expo?

Kromě přehlídek šatů, obleků a trendů zde proběhlo také vyhlášení soutěže o nejlepší Svatební místo roku 2017, kterou každoročně pořádá svatební magazín Marriage guide spolu se Svatebním Expem. Jak soutěž dopadla a která nádherná svatební místa se umístila na stupni vítězů, se dozvíte ve článku o výhercích soutěže Svatební místo roku 2017.

Marriage Guide měl premiéru na Svatebním Expu!

Jaké bylo letošní Svatební Expo?

I náš magazín je součástí Svatebního Expa a tak, jako každoročně, zde mělo premiéru i nové vydání tištěného časopisu Marriage guide 2018.

Věříme, že jste si veletrh užili a už teď se máte na co těšit do příštího roku!

 
 

Přečtěte si více