Marriage Guide online

Jaký zvolit svatební dar?

Text: Eva Pavelková

PR text Svatba je krásná událost, se kterou je ale spojeno hodně stresových situací. Každý chce mít ty nejkrásnější šaty, nejpovedenější hostinu a také přijmout dary, které nebudou zbytečné, ale které udělají radost.

Jaký zvolit svatební dar?
Foto: dejmidarek.cz

A právě problém nevhodných dárků řeší online projekt dejmidarek.cz, přes který si lidé vedou seznam svých přání. Ten vidí jejich zaregistrovaní přátelé, kteří tak mají přehled, čím mohou udělat radost. Když se rozhodnou nějakou věc pořídit, dárek si zablokují, aby jej obdarovaný nedostal víckrát. Budoucí novomanželé tak mají jistotu, že dostanou to, co si přáli, ale zároveň si nenechají ujít moment překvapení. Do poslední chvíle totiž nebudou tušit, jaký konkrétní dárek dostanou, a od koho bude.

Svatební dary mohou hosté vybírat i z tipů na dárky, ve kterých mimo jiné najdou kategorii "Šťastní až na věky". Zdrojem inspirace jsou také kolekce blogerek, které jsou plné tipů na krásné originální věci. Podívejte se třeba na nejnovější kolekci Radky z blogu Kusanec.cz zaměřenou na zajímavou literaturu, věci pro děti, designové kousky do bytu i elegantní módní doplňky.

Web Dejmidarek.cz se dá využít i pro další příležitosti jako jsou narozeniny, svátky nebo jednoduše jako seznam vlastních přání, které by si člověk někdy rád sám splnil. Na světě je zkrátka tolik krásných věcí, že by byla škoda, si je nepřát.

Tipy na svatební dary z kategorie "Šťastní až na věky": Mlýnky na sůl a pepř, Buydesign, Plakát I love you, Honey od Jany Kloučkové Kudrnové, Pop Out, Vyšívaný porcelán od Dity P., Magnetická tabule, Naoko, Designový smetáček, Galleria Buvoli, Hodiny Pragotron, Nanovo.cz, Povlečení Wolf, Nordicday.cz, ...

O Dejmidarek.cz

Projekt, který začal fungovat koncem roku 2013, založili Eva a Matěj Pavelkovi. Oba mají velkou rodinu a vybírání dárků pro ně znamenalo každoroční stres. Eva tak přišla s nápadem na web, přes který by si uživatelé vedli seznam dárků, a Matěj ho naprogramoval. Díky každodenním tipům na dárky a díky kolekcím českých blogerek web zároveň slouží jako zdroj inspirace na zajímavé věci ze světa módy a designu.

 
 

Přečtěte si více