Marriage Guide online

Live svatba na veletrhu v Brně

Text: Petr Kollman

Na Svatební Show v Brně se letos konala netradiční událost. Pořadatelé show připravili pro návštěvníky svatbu v přímém přenosu!

Live svatba na veletrhu v BrněZobrazit galerii (4)
Foto: Harry Marwell

Součástí svatebního veletrhu v Brněnské Vaňkovce byla reálná svatba Jirky a Martiny, kterou uváděl Jakub Kohák.

Touto netradiční událostí se organizátoři snažili nalákat brněnské nevěsty na tento tradiční veletrh, který se již po osmé konal v Brně.

Nevěsta nastupovala na píseň z filmu Star wars, Jakub Kuhák byl poprvé v roli oddávajícího a vtipně glosoval celkovou atmosféru, Partnerem svatby byli i svatebníkoordinátoři.cz, kteří ve složení Karin Hanzlíkové a Marcely Vyskočilové zajišťovali celkovou koordinaci této netradiční svatby. Celou reportáž očima koordinátorky naleznete zde. JAK SE KOORDINUJE SVATBA LIVE?

Hvězdná modelka zářila na molu ve svatebních šatech

Live svatba na veletrhu v Brně
Foto: Instagram Eliška Bučková

Letošní modely svatebních šatů předváděla krásná topmodelka Eliška Bučková, které svatební šaty padly jako ulité. Je v dlouholetém vztahu s Jakubem Vágnerem a jsme plni očekávání, kdy i Eliška oblékne své svatební šaty snů.

Obrovská limuzína hned u vstupu

Live svatba na veletrhu v Brně
Foto: partylimuzina.cz

Na Brněnském svatebním veletrhu byla k vidění i devítimetrová limuzína značky Lincoln Navigator. Tato obrovská limuzína, kterou provozuje společnost partylimuzina.cz odveze až 12 svatebních hostů a vezla i Martinu s Jirkou na svou první společnou cestu z live obřadu.

Jarek Šimek a svatební hymna roku 2018

Svatební hymnu pro rok 2018 zazpíval Jarek Šimek, která zněla po celou dobu svatební show.

VJ Martin Cihlář skvěle moderoval vstupy ze Svatební Show

Live svatba na veletrhu v Brně

Moderátor a svatební DJ z rádia Evropa 2, Martin Cihlář, který s naší redakcí vyrazil do Brněnské Vaňkovky, nejen bravurně zaznamenával celkovou atmosféru na veletrhu a své vstupy jsme online přenášeli na náš facebook, ale i hovořil a radil přímo nevěstám, které se chtěli dozvědět více o svatební zábavě, hudbě, či moderování a ozvučení svatebního obřadu. Několikrát v průběhu i vystoupil na pódiu a spolu s Jakubem Kohákem tvořili nevšední moderátorské duo.

 
 

Přečtěte si více